SeniorzyTransfery

Witamy Filipa Kiernozka

Do Narwi dołączył kolejny zawodnik, którym jest tym razem Filip Kiernozek. 17-letni ostrołęczanin w sparingach występował na prawym skrzydle, a jesienią grał w Koronie Ostrołęka w IV lidze, gdzie zanotował 9 występów.

Filip rozpoczynał przygodę z piłką nożną w klubie UKS Narew Ostrołęka, a następnie grał w UKS Złota Ostrołęka i Koronie Ostrołęka. Tam doczekał się debiutu w pierwszej drużynie seniorów wiosną 2019 roku (symboliczna minuta z Hutnikiem Warszawa). Cały sezon 2018/19 grał również w rezerwach Korony, będąc ich podstawowym zawodnikiem.

W meczach sparingowych Filip pokazał się na tyle dobrze, że trener Dariusz Narolewski wraz ze sztabem postanowili dołączyć go do kadry zespołu Narwi.

Witamy!

 


Sylwetka zawodnika

Filip Kiernozek
ur. 12.04.2002 w Ostrołęce

Kluby młodzieżowe: UKS Narew Ostrołęka (2012-15), UKS Złota Ostrołęka (2015-17), Korona Ostrołęka (2017-18).

Kluby seniorskie:
2018/19 Korona Ostrołęka 2/0 (wiosna)
2018/19 Korona II Ostrołęka 16/3
2019/20 Korona Ostrołęka 9/1 (jesień)
2019/20 Narew Ostrołęka (wiosna)

Dotąd łącznie w seniorach: 27 meczów, 4 bramki.

fot.Andrzej Mierzejewski, opracowanie tekstu TM

5 komentarzy do “Witamy Filipa Kiernozka

 • Dla mnie dobry ruch bo to młodzieżowiec który spróbował gry w wyższej lidze.
  Redaktorze wydaję mi się że ten zawodnik strzelił jedną bramkę dla Korony jesienią w meczu z Makowianką akurat media wtedy pisały. Czy D.Jastrzębski nadal trenuję ?

  • Dziękuję, przeoczyłem bramkę z Makowianką 🙂 Co do Darka Jastrzębskiego, doznał urazu i wszystko się dopiero okaże.

 • Nie raz było pisane że robimy transfery które są wzmocnieniem lecz tu i w poprzednim transferze to wzmocnienia nie ma tylko zabezpieczenie ławki

  • Ustaliliśmy, że potrzebujemy w kadrze 25 osób. Będą także ruchy w drugą stronę, no i są urazy. Prawdopodobnie wylatuje nam ze składu dwóch zawodników z powodu kontuzji.
   Co do transferów, to kierujemy się zasadami, żeby to był zawodnik, który będzie lepszy lub żeby to był zawodnik młody i perspektywiczny. Rzadko robimy wyjątki w celu wypełnienia kadry. Myślę, że Filip spokojnie pasuje do kategorii młodego i perspektywicznego 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.