SeniorzySparingi

Sparingowe ostatki na plus

To był już ostatni weekend ze sparingami i w następną sobotę o godzinie 14:00 w Nasielsku rozpoczniemy rundę wiosenną. W sobotę siódmego marca trener Dariusz Narolewski podzielił Narwian na dwie ekipy,  które rywalizowały mecz po meczu.

Na pierwszy ogień poszedł zespół, który rywalizował z juniorami APN Narew Ostrołęka rocznik 2004. Panowie zremisowali 1-1 po ciekawym meczu. Juniorzy zagrali ambitnie, a bramkę dla nich strzelił znany już niektórym kibicom Konrad Drężek. Gola dla Narwi strzelił zaś Paweł Kuzia, odbijając sytuację po rzucie wolnym. Poniżej nagranie tej bramki.

APN Narew Ostrołęka (juniorzy r. 2004) – Narew Ostrołęka 1-1
Bramki: K. Drężek – Kuzia

Narew: A. Drężek – Jóźwiak, D. Jastrzębski, Cendrowski, Niedźwiecki – Kiernozek, Popieniek, Białobrzeski, Kuzia – Dąbrowski, Turek. Oraz: Karwowski.


Drugi mecz zagraliśmy zgodnie z planem z Wymakraczem Długosiodło. Tutaj skład wyglądał na bardziej optymalny na ligę, chociaż niczego nie można przesądzać.

Narew szybko objęła prowadzenie po golu Przemysława Olesińskiego (asysta Kamil Gontarz). Poszła za tym kolejna bramka, gdy z rogu wrzucał Mariusz Marczak a bramkę głową zdobył Mateusz Pełtak. Znów minęło kilka minut i padła jeszcze jedna bramka. Faul po boku boiska, obok pola karnego na Marczaku – dalej nastąpiła sekwencja: ręka, rzut karny, Piotr Strzeżysz i gol. Po kwadransie dobrą akcję zagrał Piotr Ludwiczak, który zdobył czwartego gola (indywidualna akcja, wejście między zawodników i uderzenie po długim słupku). Rezultat 4-0 utrzymał się do przerwy, choć np. Kevin Karwowski nie trafił na pustą bramkę.

Drugą odsłonę oznakował uraz Piotra Strzeżysza, po którym pół godziny graliśmy w dziesiątkę. Jeszcze przed nim strzeliliśmy na 5-0. Gola zaliczył Przemek Olesiński po asyście Mariusza Marczaka. Już po zejściu Strzeżysza Wymakracz zdobył bramkę na 5-1, a tezy minuty przed końcem na 6-2. Gole gości przedzieliła bramka Olesińskiego, który przyjęciem położył bramkarza, a potem zrobił co miał zrobić.

Narew Ostrołęka – Wymakracz Długosiodło 6-2 (4-0)
Bramki: Olesiński 10, 52, 85, Pełtak 12, Strzeżysz 19 (k), Ludwiczak 32 – Mostowski 69, Pasek 87

Narew: Radczenko – Cychol,  Borkowski, Pełtak, Ludwiczak – K. Jastrzębski, Strzeżysz, Gontarz, Karwowski – Marczak, Olesiński. Oraz: Stepnowski, Mocarski.

fot. Karol Wesołowski (Piłkarskie Asy) / txt TM

4 komentarze do “Sparingowe ostatki na plus

    • Żbik czyta komentarze, potrzymamy ich trochę w niepewności przed naszym składem 🙂

  • Komunikat ws. rozpoczęcia rundy wiosennej

    Szanowni Państwo,

    Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że na chwilę obecną rozgrywki nie zostały odwołane. W najbliższy czwartek odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym zapadną decyzje dotyczące rozgrywek.

    W związku z powyższym oraz biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sytuacji prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.