LigaSeniorzy

MZPN podtrzymał kontrowersyjne decyzje

Podczas dzisiejszego wirtualnego posiedzenia zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej podtrzymano kontrowersyjną decyzję, że w IV lidze i ligach okręgowych po cztery najlepsze zespoły rozegrają mecze między sobą. Punkty z tych meczów zostaną włączone do tabeli końcowej, z której dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny awansują z ligi okręgowej do IV ligi.

W przypadku okręgówki ciechanowsko-ostrołęckiej czołówka wygląda następująco:

 1. Narew Ostrołęka – 12 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek – 39 punktów, bramki 62-22
 2. KS CK Troszyn – 12 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki – 37 punktów, bramki 52-11
 3. Żbik Nasielsk – 11 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka – 36 punktów, bramki 37-14
 4. Mławianka Mława – 10 zwycięstw, 5 remisów, 0 porażek – 35 punktów, bramki 54-23

Podano nam już terminy rozgrywania meczów:

 1. Żbik Nasielsk – Narew Ostrołęka – 10 czerwca (środa)
 2. KS CK Troszyn – Mławianka Mława – 10 czerwca (środa)
 3. KS CK Troszyn – Narew Ostrołęka – 13 czerwca (sobota)
 4. Żbik Nasielsk – Mławianka Mława – 13 czerwca (sobota)
 5. Mławianka Mława – Narew Ostrołęka – 17 czerwca (środa)
 6. Żbik Nasielsk – KS CK Troszyn – 17 czerwca (środa)

Wszystkie mecze zostały zaplanowane na godzinę 18:00, ale za zgodą obydwu zainteresowanych klubów dopuszcza się zmianę godziny. Jutro otrzymać mamy zasady rozgrywania i organizacji dodatkowych meczów.

15 komentarzy do “MZPN podtrzymał kontrowersyjne decyzje

 • To jest kpina zawodnicy ekstraklasy przeszli testy , przez 2,5 miesiąca nie kazali im wychodzić z domu bo cały sprzęt do treningów im zorganizowana , a zawodnicy z niższych lig nie dość że pracuja zawodowo ( wiadomo że część a nawet większość miała by test pozytywny ) to nikt o tym nie pomyślał by zapewnić bezpieczeństwo bo cyferki w tabeli są najważniejsze. Przypominam że siatkarzy dwa lata temu też w konia zrobili ( przeciwko nim zagrał zawodnik z plus ligi zaliczając trzeci klub w sezonie, a można było tylko w dwóch ). Wszędzie układy i leśne dziadki.

 • Posedziuja jeszcze panowie z nasielska i mlawy po selekcji ala mzpn. Wiwat lesne dziady!!

  • Weźcie się za grę a nie narzekanie.Pokaźcie umiejętnoßci na boisku a Mława pierwszą złoży Wam gratulacje?

 • Dobrze, że chociaż dają zagrać, bo mogli wymyśleć np. losowanie drużyn które awansują do IV ligi i też by to przegłosowali.

 • Panowie z tego co mi wiadomo, to mecze mogą się odbyć dopiero kiedy dany obiekt i miejsce dopuści Sanepid. Wątpię, żeby to miało miejsce

 • Ta kombinacja śmierdzi z daleka.
  Ale jesteśmy najlepszym teamem i żaden leśny dziadek tego nie zmieni.

 • Czy sa jakies zasady odnosnie tych meczow? Jak chce wejsc na stadion to mi ktos zabroni? Czy bezpieczenstwo sanitarne. Czy jakis lesny dziad pomyslal o tym? Czy mozemy przybyc do nasielska?

  • Tak jak w treści newsa napisałem, dzisiaj mamy dostać regulamin. Poinformowano nas na razie nieoficjalnie, że mecze będą zamknięte dla publiczności i będzie mogła na nich przebywać tylko określona z góry niewielka ilość osób. Oprócz osiemnastki meczowej i sztabu będzie to raczej tylko zarząd.

  • Panie Henryku, czemu został pan Karolem? Trochę to wstyd, żeby człowiek w Pana wieku pisał pod różnymi pseudonimami komentarze raz obrażające inny klub, raz chwalące MZPN. Przecież mamy Pana IP, Pana adres email (henryk.mlawa itd.). Proszę już zakończyć swoją krucjatę. Kolejne Pana wpisy pod innymi pseudonimami będę blokował.

 • A jak z badaniami? ktoś musi je mieć? Napiszcie jak dostaniecie bo to bardzo ciekawa sytuacja z punktu widzenia stacji epidemiologiczno-sanitarnych…..

 • Haha w tej Mlawie to wysoki poziom wykluczenia informatycznego maja. Jak to dobrze ze wiedzą ze w pilce sa dwie bramki… w mławie dwie bramki sa rozdzielone zielonym stolikiem okregowej delegatury w ciechanowie 🙂

 • Drogi Panie „redaktorze”. Nie ma Pan prawa blokować wpisów kogokolwiek, pod warunkiem, że nie są używane słowa wulgarne. To jest niedopuszczalne. Nie powinno się też pisać o tym, że ktoś używa różnych ników. Każdy może nazywać się jak chce przy każdym wpisie i komentarzu. To po pierwsze..A teraz Pan Maka, prawdziwy ewenement na tym forum. Kolego – o wykluczeniu informatycznym to napisz do osoby prowadzącej owo forum, bo jak już napisałem o takich rzeczach admin nie powinien informować bo staje się częścią grupy dyskusyjnej .I nie obrażaj proszę, bo to co piszesz na tej stronie to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i nie jesteś dobrym przedstawicielem miasta swego i klubu. Poczytaj swoje wpisy, czasami warto. Może nawet nie jesteś świadom….Prezentujesz poziom Pani Lusi z „Nie ma róży bez ognia”, jeśli w ogóle wiesz czym piszę.
  Szukasz kolejnych rewelacji??? Łatwo Cię nakręcić, to Ci napiszę bo i tak nie masz własnego zdania: Oczywiście to co piszę jest z przymróżeniem oka?, piszę o tym bo może nie zrozumiesz.
  Otóż w Mławie trwa generalny remont stadionu(wymiana muraw na wszystkich boiskach, oprócz sztucznego oczywiście, automatyczny system nawadniania i przystosowanie stadionu do uprawiania wszystkich rodzajów lekkiej atletyki wraz z oświetleniem nad skocznią o tyczce, itd, itd). Mecz z Narwią Mławianka będzie rozgrywała na ……uwaga…..tak…zgadłeś….na sztucznym boisku na którym trenuje już dłuższy czas. I teraz pożywka dla Ciebie fachowcu od niczego. Już możesz pisać, że to kolejny przekręt Mławy bo już od dawna trenują na sztucznym a Narew na naturalnym. To niesprawiedliwe bo na sztucznym gra się inaczej. Tak nie może być znowu nas oszukują…..Robią wszystko byśmy nie awansowali….
  Ogólnie widać po pisaniu tu u was, że jesteście w strasznym strachu, co jest niezrozumiałe dla mnie bo awans macie na wyciągnięcie ręki. A może problem leży gdzie indziej?
  Imię i adres podaję prawdziwe, to tak dla jasności. Jeśli Pan redaktor chce popisać to zapraszam. Mail podałem przed wysłaniem tego wpisu. I jeszcze jedno, kiedyś tego maila podałem jako…ktoś inny do czego miałem prawo i zapewne Pan o tym wie….Miałem prawo?
  Zasłużyłem na umieszczenie wpisu na szanownym forum? Skopiowałem to sobie…….
  I tak na marginesie, nam naprawdę będzie ciężko awansować i dobrze o tym wiemy.

  • Kolejny raz nie wiem o jakie skasowanie wpisu chodzi, ponieważ nie pojawił się żaden wpis, który bym skasował w ciągu…. roku? Natomiast mój komentarz był do pana Henryka, który podpisuje się różnie 😉 Dorośli ludzie tak nie robią, bo aby argument był z sensem nie wystarczy podpisać się raz Henryk, raz Zdzisiu a raz np. Konrad.
   Pozdrawiam i życzę mniej nerwów, u nas już powoli spadają.

  • Wytłumaczę Ci skąd bierze się strach. Teraz jest czas matur, nie wiem czy w życiu Pan miał możliwość przystąpienia do niej, ale nawet gdyby nie to mam takie małe porównanie: w Narwi pojawia się strach z bardzo prostych przyczyn, gdyż nie przegrywając żadnego meczu, wygrywając rundę jesienna maja wiele do stracenia w tych bezpośrednich meczach. Ludzie, którzy na maturę nie są wcale przygotowani nie czują stresu, bo niby dlaczego skoro nie posiadają żadnej wiedzy? Natomiast Ci, którzy mają ogromna czuja strach przed tym, że albo zapomną albo popełnia błąd. A drugie porównanie jak ze szkola nie było po drodze to może sport. Oglądał Pan kiedys skoki narciarskie? Jesli tak to może kiedyś też konkurs, który skonczyl sie po 1 serii? Jak nie mogą skakac w 2 serii wszyscy, którzy weszli do finałowej serii z powodu złych warunków atmosferycznych to skacze pierwsza trójka, czworka, piątka czy szostka tylko wygrywa ten co zajął 1 miejsce. Jestem ciekaw jak byście się zachowywali w momencie gdybyście to Wy mieli 1 miejsce, rownie ochoczo chcielibyśmy grac te 3 mecze? Smie w to głęboko wątpić. A teraz po prostu tak krzyczycie, bo nie macie nic do stracenia czyli wracając do porównania NA MATURE POJDE MOZE UDA MI SIE NASTRZELAC TYLE ILE TRZEBA.

Możliwość komentowania została wyłączona.