LigaSeniorzy

Dziękujemy trenerze! Seniorzy z nowym szkoleniowcem

W nadchodzącym sezonie 2020/2021 drużyny Narwi Ostrołęka nie poprowadzi trener Dariusz Narolewski. Szkoleniowiec poprowadził Narew w 28 meczach ligowych w A-klasie i – po awansie – lidze okręgowej. Prowadzeni przez niego zawodnicy 23 razy wygrali, 5 razy zremisowali i zaledwie trzy razy schodzili z boiska pokonani. Do tego trener z Narwią wygrał 3 razy oraz raz przegrał mecz w Pucharze Polski.

Zespołowi dowodzonemu wiosną 2019 roku przez trenera Narolewskiego udało się w bardzo dobrym stylu zająć miejsce premiowane awansem do okręgówki. W niej Narew po jesieni była liderem, który nie przegrał meczu. Niestety trzy dodatkowe mecze, które nakazał rozegrać Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zaważyły o braku awansu.

Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji zarząd Niebiesko-Czerwonych zadecydował, że umowa z trenerem Dariuszem Narolewskim, obowiązująca do końca czerwca nie zostanie przedłużona. Tym samym zakończyła się druga przygoda tego szkoleniowca w Narwi. Łącznie poprowadził on nasz klub w lidze w 61 meczach (39 zwycięstw, 7 remisów i 15 porażek, bramki 163-103) – w IV lidze, okręgówce i A-klasie. Sprawia to, że jest piąty (z 39 osób) na liście wszech czasów trenerów Narwi. Do wyminięcia legendarnego Aleksandra Harabasza zabrakło trzech spotkań.

Chciałbym bardzo podziękować trenerowi za wykonaną z sercem pracę przy odbudowie Narwi. Będziemy pamiętali o tym, ile zrobił dla Narwi, o jego zaangażowaniu i podejściu do naszego klubu. Życzymy trenerowi wszystkiego dobrego na dalszej drodze zawodowej i w życiu prywatnym

– powiedział prezes Narwi, Kamil Drężek.

Do życzeń i podziękowań dołącza się także redakcja naszej strony.

Bardzo dziękuję za współpracę całej Narwi, zarządowi, zawodnikom i kibicom. Narew już na zawsze będzie w moim sercu, to mogę Wam zagwarantować

– powiedział trener Narolewski.

 

8 komentarzy do “Dziękujemy trenerze! Seniorzy z nowym szkoleniowcem

  • Aby teraz Narew nie wpadła pod batutę trenera z Ostrołęki czy okolic. Potrzeba kogoś z innego regionu bo jak łatwo się domyślić, Troszyn zje sensownych zawodników z bliższych okolic, a ktoś musi budować dalej silną Narew!

  • Kiedy będzie podany nowy trener?Oby nie był to których z trzech starych trenerów:Marczak, Tonewo,Szarama

  • Face przegral chyba najmniej w historii ale oblał najważniejszy egzamin. Byłby bohaterem a tak troche szkoda. Ale to dobra decyzja bo nie mial w tych 3 meczach wizji i wpływu na boisko. Zgadzam sie z przedmowca ze wzorem trenera jest ktos inny niz naszych trzech bylych ale można by sie pokusić o kogoś np z Troszyna…. bo warto.

  • Dziękujemy za ten czas i za to co wszystko co Pan zrobił dla klubu. Szkoda że się nie udało w tych 3meczach ostatnich chociaż raz zwyciężyć ale niestety taka jest piłka.. Szacun za dotychczasowe zaangażowanie i podejście. Kurde teraz by był fajny sezon no ale niestety w piłce za wyniki odpowiada trener. Miejmy nadzieję że następny trener udźwignie presję jaka zawsze jest w tym klubie. Pozdrawiam trenerze! TYLKO MZKS! Dziękujemy!

  • Jeśli kończymy współpracę z tym trenerem to mam nadzieje że przyjdzie ktoś lepszy np.Miłoszewski jedyny kandydat według mnie bo wiadomo Truszkowski nie osiagalny przynajmniej nie teraz. Jeśli trenerem został by ktoś typu Marczak lub Szarama to było oczywiście już lepiej zostawić Narolewskiego na sezon a po awansie poważnie się zastanowić. Zresztą wielkie dzięki dla trenera za pracę , za wygrane mecze , za serduchą dla naszej Narwi mimo braku awansu na pewno to najlepszy trener w ostatnich latach. No cóż niestety hejterzy z mediów zrobili swoje domagali się od przyjścia trenera jego zwolnienia i niestety trzy najważniejsze mecze były oblane. Gdyby nie pandemia kto wie czy na wiosnę byśmy nie świętowali znów awansu a trener byłby bohaterem.

  • Moim zdaniem to chyba nie jest najlepszy ruch. Ale nie nam to oceniać – nie znamy sytuacji w szatni i w gabinecie Prezesa.
    Trener Narolewski na pewno zasłużył na duży szacunek u kibiców, brawo za dotychczasowe osiągnięcia.

  • Zgodzę się z Tobą miejmy nadzieję że przyjdzie ktoś lepszy bo jak już te nazwiska co podałeś to można by było zostawić Narolewskiego na ten sezon albo chociaż na rundę i zobaczyć jak by przygotował ta ekipę a to że się powinela noga w tych 3meczach no niestety taka polska piłka „koniec”. A jeżeli nie pandemia ciekawe czy to właśnie tak jak mówisz Narew mogła by świętować awans. Hejterzy teraz nie hejtujcie tylko się cieszczcie bo osiągnęliście to co zamierzane.. Miejmy nadzieję że jak przyjdzie kolejny trener to będziecie wsparciem a nie Kłoda pod nogi. Razem budujemy silna Narew! MZKS!

  • Należy zakładać że Zarząd wie co robi i nie podpisuje umowy bo ma już kogoś konkretnego pod ręką. Inaczej znaczyło by to tylko tyle że cała wine przelano na Pana Trenera (a to moim zdaniem chyba nie jest do końca prawda).

Możliwość komentowania została wyłączona.