RezerwySparingi

„Dwójka” wygrała z Rzekunianką

W środowy wieczór rezerwy Narwi pokonały w sparingowym meczu wyżej notowaną Rzekuniankę Rzekuń 3-2. Bramki dla naszego zespołu strzelili Konrad Drężek, Damian Klec i Miłosz Szczubełek. W zespole rywali najlepsze wrażenie zrobił Konrad Sobotka, który pozostaje wciąż zawodnikiem Narwi.

Zdaniem trenera Mariusza Sadłowskiego mecz mógł się podobać. Pomimo różnicy wieku i braku doświadczenia w piłce seniorskiej jego zespół zaprezentował się z dobrej strony. To kolejny wygrany sparing Narwi II. Wcześniej chłopaki zagrali na wyjeździe ze Świtem Baranowo, wygrywając 8-3 oraz w Ostrołęce z Orzem Goworowo, wygrywając 4-1. W sobotę rywalem rezerw będzie grający w okręgówce MKS Ciechanów.

Następnie zawodnicy będą mieli tydzień przerwy wakacyjnej i powrócą do treningów i sparingów.

13 komentarzy do “„Dwójka” wygrała z Rzekunianką

 • Sobotka powinien zostać w Narwi a nie iść do Rzekunia. Mecze decydujące pokazały że taki Mocarski blokował granie jemu bądź Kuzi.
  Inną sprawą jest czy będą spodziewane jakieś transfery doświadczonych wyjadaczy do rezerw czy tymi doświadczonymi u nas będą ci co nie załapią się do kadry meczowej pierwszej drużyny ?

 • Panie redaktorze kibiców najbardziej interesuje to kto będzie trenerem 1 drużyny jeśli nie macie jeszcze trenera to przynajmniej niech Pan napiszę jakie nazwiska są brane pod uwagę.

  • Niestety nie możemy podać takich informacji, ale mogę powiedzieć, że raczej będzie to zaskoczenie dla kibiców. Jeśli wszystko się dobrze potoczy, przed weekendem powinniśmy opublikować komunikat.

   • Jeśli zaskoczenie to może być to M.Roman czy Stachowicz albo Szarama lub Marczak , to już lepiej było zostawić Narolewskiego. Czy redaktor mógłby uchylić chociaż rąbka tajemnicy czy trener będzie z Ostrołęki i okolic czy z zewnątrz ?

  • To chociaż redaktorze na początek taka informacja: czy przyszły Trener był kiedykolwiek powiązany wcześniej z naszym klubem/miastem? Może to Mario Szymczyk?

   • Najgorsze w tym wszystkim jest to że najlepsi trenerzy w regionie zostali już wymienieni więc albo będzie to ktoś związany w jakimś stopniu z Narwią albo będzie to kompletnie ktoś nieznany

  • Zaskoczeniem to może być Tomasz Słowik, Mirek Grzyb a nawet Staniórski

 • Witam . Artykul o mlodziezy , moze warto sie skupic bardziej na tych mlodych chlopcach . Bardzo dawno w Ostroleckiej pilce nie bylo takiej druzyny juniorskiej ktora w rywalizacji z seniorami radzila sobie tak tobrze , wiec trzeba zrobic wszystko zeby CI i nastepni chlopcy byli przyszloscia Ostroleckiej pilki , zeby nie musieli uciekac tylko z duma grali w naszym miescie.

Możliwość komentowania została wyłączona.