SeniorzySparingiVideo

Pierwszy sparing: Narew – Wissa Szczuczyn 1-2

W sobotnie przedpołudnie Narwianie rozegrali pierwszy mecz sparingowy pod wodzą trenera Andrzeja Sieradzkiego. Rywalem był czołowy zespół czwartej ligi podlaskiej, Wissa Szczuczyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Wissy 2-1.

Niebiesko-Czerwoni zagrali w mocno zmienionym składzie, względem meczów kończących ubiegły sezon. Zabrakło Przemysława Olesińskiego i Wojciecha Skorupki, którzy mają obecnie urlopy wakacyjne, nie zagrali też Piotr Strzeżysz i Kacper Stepnowski. Kamil Gontarz i Dariusz Jastrzębski poinformowali o zakończeniu gry w piłkę, o czym szerzej napiszemy w osobnym tekście. W wyjściowym składzie pojawili się m.in. Jan Białobrzeski, Adrian Drężek, czy Piotr Dąbrowski.  Po przerwie zagrali kolejni wychowankowie z APN Narew, Konrad Drężek, Mikołaj Banach, Bartosz Bieńkowski, oraz szereg zawodników, którzy mniej grali w ostatnim czasie.

Sam obraz gry nie porywał, ale trudno było się tego spodziewać po pierwszym meczu kontrolnym. Wissa objęła prowadzenie w 20. minucie, a gola trzeba zapisać jako samobój Michała Borkowskiego. Osiem minut później wyrównał Kevin Karwowski. W 39. minucie goście zdobyli kolejną bramkę i to zakończyło strzelanie w tym meczu.

Sparing, 04.07.2020
Narew Ostrołęka – Wissa Szczuczyn 1-2 (1-2)
Gol dla Narwi: Karwowski

Narew Ostrołęka: A. Drężek – Cendrowski, Borkowski, Pełtak, Ludwiczak, K. Jastrzębski, Marczak, Białobrzeski, Dąbrowski, Karwowski, Turek. Oraz: Radczenko – K. Drężek, Kiernozek, Bieńkowski, Siurnicki, Skarzyński, Niedźwiedzki, Cychol, Banach.

 

 Wypowiedź pomeczowa trenera:


Mini-galeria:

6 komentarzy do “Pierwszy sparing: Narew – Wissa Szczuczyn 1-2

    • Czy ja wiem, miał też kilka momentów gdzie przysnął oraz grał w drugiej połowie, gdzie z czasem przeciwnicy wpuszczali młodych zawodników. Moim zdaniem w pierwszej połowie Kevin bardzo dobrze wyglądał, a za cały mecz pochwaliłbym Jastrzębskiego bo ciągnął grę. Niestety kolejny raz problem w bramce, w drugiej połowie Radczenko przyzwoicie, ale w pierwszej każdy kontakt z piłką Drężka to było dla nas zagrożenie. Ciężko na razie ocenić trenera, ale pierwsze wrażenie wywarł bardzo pozytywne, widać że żyje na tej ławce i mocno się angażuje.

    • Zgadzam się, miał dobre momenty gry. Jeden z lepszych zawodników Narwi.

  • Zgadzam się. Dobre wejście w druga polowe Cychola. Jeden z lepszych zawodników Narwi. Dobre akcje, ale fakt tez i pare błędów do skorygowania.

    • A co z zawodnikami których w poście nie wymienioną czyli Kuzia, Popieniek, Markowski(dalej kontuzja?)

      • Tomek Jóźwiak zakończył granie, Radek Popieniek zawiesił treningi, Paweł Kuzia ma bodajże jakąś kontuzję. Natomiast Michał Markowski podobno gra sparingi w innym klubie, ale jeśli tak jest, to zdanie i pozwolenie nikt nas nie pytał.

Możliwość komentowania została wyłączona.