PucharRezerwy

Wiele bramek na inaugurację rezerw

Drugi zespół Narwi Ostrołęka zadebiutował w rozgrywkach Pucharu Polski. Drużyna prowadzona przez Mariusza Sadłowskiego poniosła porażkę z GKS-em Andrzejewo, który na co dzień występować będzie na boiskach A-klasy.

Na spotkaniu pojawiło się sporo kibiców, którzy z poziomu trybun wspierali „dwójkę”.

Wśród widzów można było dostrzec nowego szkoleniowca Narwi Ostrołęka – Andrzeja Sieradzkiego, trener „Dumy Kurpi” bacznie obserwował grę drugiego zespołu.

W pierwszych minutach starcia obu ekip, to goście byli częściej przy futbolówce, jednak nie zdołali stworzyć żaden groźnej sytuacji pod bramką Adriana Drężka.

Na pierwsze trafienie musieliśmy poczekać do 18 minuty. Akcję po rzucie różnym wykończył Damian Klec. Wydawało się, że kolejne trafienia są tylko kwestią czasu. Niestety dla naszych kibiców zespół z Andrzejewa zdobył trzy bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3.

Po przerwie goście zdobyli dwie bramki, na które jedynym trafieniem z rzutu wolnego odpowiedział Bartosz Siurnicki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości z Andrzejewa 5:2. Dziękujemy chłopakom za walkę i życzymy powodzenia w meczach B-klasy.

Sobota 16:00, Stadion przy ul. Partyzantów 3.
Narew II Ostrołęka 2-5 GKS Andrzejewo

Bramki: Klec 18, Siurnicki 82 – Antoniak 34, 40, 59, 78, D. Kraszewski 44

Narew II: A. Drężek (46. Marciniak) – Gocłowski, Grudziński, Jankowski, Grala, Banach, Kruczyński, Bieńkowski, Szczepanek, Klec, H. Sadłowski (60. Siurnicki).

tekst i zdjęcie: Mateusz Deluga