Czwarty raz z Włókniarzem

Włókniarz Zelów

W sobotę o 17:00 rozpocznie się czwarta w historii konfrontacja pomiędzy zespołami Narwi Ostrołęka i Włókniarza Zelów. Jesienią w Zelowie Narew wygrała po ciężkim meczu 1-0, a zwycięską bramkę strzelił z rzutu karnego na cztery minuty przed końcem Mariusz Marczak (oprócz niego z piłkarzy, którzy na stałe ubyli z naszego zespołu zagrali wtedy jeszcze Łukasz Zaniewski, Artur Kamiński i Michał Parszewski).

Pierwszy mecz pomiędzy naszymi drużynami odbył się 17 października 2009 roku w Zelowie. Narew wygrała 1-0 po golu Ifeaniego, jednak… przez 89. minutę na boisku przebywała za mała ilość młodzieżowców (błąd trenera Wójcika, który naprawił najszybciej jak mógł, ale i tak było za późno…) i po skardze Włókniarza Związek przyznał gospodarzom walkowera 3-0.  Rewanż grany był 23 maja 2010 (dzień po ślubie piszącego te słowa) w Ostrołęce. Narew wygrała 2-1. Wynik otworzył Tomek Niedźwiecki strzałem z 11. minuty. Wyrównał doświadczony Berensztajn w 68. minucie, ale w 86. minucie Paweł Samsel zapewnił nam trzy punkty.

W składzie Narwi znów roiło się będzie od juniorów. Przybądźmy i wesprzyjmy ich w tych ciężkich dla Klubu dniach.

4 komentarze do “Czwarty raz z Włókniarzem

 • 06/05/2011 o 19:00
  Permalink

  Włókniarz nie składał żadnej skargi, po każdej kolejce protokoły meczowe trafiają do OZPNu i oni weryfikują każdy protokół z urzędu, każdego spotkania w każdej lidze, ostatnio nasz zespół A klasy stracił punkty walkowerem w podobnej sytuacji i nikt nie składał żadnej skragi

  • 07/05/2011 o 00:07
   Permalink

   Tak u nas prasa wtedy podała, stąd info. Pozdrawiam

 • 07/05/2011 o 11:54
  Permalink

  bilet wstepu bedzie?? platne? czy za free?

Możliwość komentowania została wyłączona.