SeniorzyTransfery

Cendrowski i Cychol w ŁKS-ie Łomża, odchodzi Mocarski

Informujemy, że Hubert Cendrowski i Igor Cychol, którzy występowali w barwach Narwi w sezonie 2019/2020, wracają do swojej rodzinnej Łomży. Młodzi zawodnicy występować będą w swoim macierzystym ŁKS-ie w IV lidze. Do ruchu doszło na zasadzie transferu definitywnego.

Hubert Cendrowski grał w Narwi na boku lub na środku obrony. Zaliczył czternaście występów w lidze, w których zdobył jedną bramkę – w rekordowym zwycięstwie 15-1 z Soną Nowe Miasto. W tym samym meczu jedną ze swoich dwóch bramek dla Narwi strzelił też Igor Cychol. Skrzydłowy trafił do siatki rywali także w spotkaniu z Koroną Szydłowo. Igor zaliczył także pięć asyst przy bramkach kolegów, będąc czwartym w klasyfikacji asystentów. Raz drogę do bramki utorował koledze z zespołu Hubert.

Klub opuścił także trzeci łomżanin, Mateusz Mocarski, któremu skończyło się wypożyczenie z ŁKS-u. Zawodnik zadecydował, że podąży śladami trenera Dariusza Narolewskiego i następny sezon spędzi na wypożyczeniu w KS Śniadowo, w podlaskiej okręgówce. W barwach Narwi Mocarski rozegrał wiosną trzy mecze, w niespodziewanych dodatkowych spotkaniach o awans.

Życzymy młodym zawodnikom powodzenia w dalszej karierze i jak najlepszych wspomnień związanych z drużyną Niebiesko-Czerwonych. Dziękujemy za występy i wkład w dobry, choć nie zakończony awansem sezon 2019/20.

4 komentarze do “Cendrowski i Cychol w ŁKS-ie Łomża, odchodzi Mocarski

  • Nie wiem co to za taktyka ale odeszło już chyba z 12 zawodników, z czego połowa dość wartościowych. Nie widać w te miejsce godnych następców. Młodzież 2004 pokazała z Andrzejewem że jeszcze nie jest gotowa. Sezon 2020/2021 zapowiada się więc skromnie. Oby nie było kontuzji.

    • Nie rozumiem tego pisałem dwa tygodnie temu że dużo zawodników nie wznowiło treningów i brak wzmocnień i że sami juniorzy będą na ławce to mało tego jeszcze kolejni dwaj odeszli. Względem jesienii brak teraz Popieńka, Dworeckiego, Sobotki, Kuzi, Sowy, Markowskiego, Gontarza, D. Jastrzębskiego, Jóźwiaka teraz doszedli jeszcze trzej kolejni. Co jest nie halo że tylu zawodników zrezygnowało z gry w Narwi ? Dlaczego nie ma wzmocnień ? Media mówią o zawodniku Oleh z Ukrainy ale to zawodnik który wchodził głównie z ławki w sparingach i to nasze jedyne wzmocnienie ? Chyba w klubie żarty sobie robią że juniorzy załatają dziure za tamtych.

  • Jak widac cos sie posypało po Mlawie. Trener Narolewski zazwyczaj ciagnie swoich chlopakow za soba a dla tych 3 byl magnesem w Ostrolece. Oby nie okazalo sie za chwile ze nie starczy chopakow na jedynke i dwojke. Rok temu o tej porze roslismy w sile w tym roku entuzjazm opadl

Możliwość komentowania została wyłączona.