LigaSeniorzy

Nowe gadżety, nowe pomysły MZPN, czyli blaski i cienie inauguracji

Na zdjęcie główne do niniejszego wpisu wybraliśmy gadżety, bo to o nie pytaliście wielokrotnie w mailach, wiadomościach prywatnych na Facebooku, czy w rozmowach. „Czy będą nowe gadżety?”, „Kiedy będą nowe szaliki?”, „Mam dotychczasowe rzeczy, może macie coś nowego?” – na tę część wiadomości możemy odpisać pozytywnie. Tak, są, jest dużo nowych rzeczy.

Tutaj niestety zaczynają się schody, bo zgodnie z obowiązującym od dwóch dni (a wczoraj wieczorem niespodziewanie podmienionym w treści) rozporządzeniem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, na mecz może wejść ograniczona liczba osób, wyraźnie wymienionych w rozporządzeniu. Tak, jak już pisaliśmy, jest to – włącznie z zawodnikami obydwu drużyn, sztabem organizacyjnym, zarządem, sponsorami itd. – 149 osób, z czego 40 to drużyna i sztab gości. Przy wejściu na mecz każda osoba musi zostać zapisana, z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Dlatego osoby chętne do nabycia gadżetów prosimy o złożenie zamówienia poprzez maila media@narew.ostroleka.pl (podając swoje dane kontaktowe) lub nasze konto na Facebooku (MZKS Narew Ostroleka). Zamówione gadżety będzie można opłacić  i  odebrać przed meczem.  Mecz rozpoczyna się o 17:00, proponujemy być na miejscu dużo wcześniej.

Dostępne gadżety to:

 • skarpety (możliwość zakupu od jednego kompletu, albo przy paczce trzech – zniżka), czarne i białe
 • parasol
 • brelok z otwieraczem do butelek
 • zapalniczka
 • zegar (średnica 30 cm, ze szklaną tarczą, a na niej nadruk od wewnątrz)
 • komin sportowy – można używać zamiast maseczki w miejscach, gdzie wymagają od nas tego regulacje Ministerstwa Zdrowia,
 • szalik
 • smycz
 • poduszka.

Dla osób należących do Klubu Kibica Narwianie przewidziana jest zniżka w postaci rabatu 50%, tak jak w minionym sezonie. Warto zauważyć, że program KKN traktowany jest przez nas, jako jeden z głównych Partnerów Narwi, dlatego jego członkowie formalnie kwalifikują się jako sponsorzy klubu i nawet przy obecnych obostrzeniach MZPN mogą spokojnie wejść na mecz.

Prosimy takie osoby o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ile z nich będzie zainteresowanych wejściem.

Dla pozostałych kibiców postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo z meczu. Mamy też nadzieję, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej szybko zwróci uwagę, że jest dysonans pomiędzy jego działalnością, a rozporządzeniami innych związków. W samej Warszawie Legia może bowiem wpuścić ok. 20 tysięcy widzów, natomiast Okęcie już 149 „bo koronawirus”.

Przepraszamy też kibiców Narwi za zamieszanie. Informujemy też, że nie można zmienić regionalnego związku, do którego jest się przynależnym geograficznie 😉

 


Regulamin MZPN odnośnie udziału w meczach dostępny jest tutaj.

3 komentarze do “Nowe gadżety, nowe pomysły MZPN, czyli blaski i cienie inauguracji

 • Co do gadżetów to może uruchomić by internetowy sklep kibica? Czy będą jeszcze w sprzedaży białe koszulki z herbem co były w poprzednim sezonie?
  Redaktorze a jest jakaś szansa by klub te mecze przesunął jednak na Wojtki bo i tak nawet jak jest na Witosa to i tak kibice nie wejdą i mało tego dużo większe koszty a na wojtkach kibice mogli by spokojnie obejrzeć mecz zza płotu.

  • Napiszę w punktach:
   1) pomyślimy o takim sklepie. Spróbuję go wykonać jeszcze w tym roku
   2) chyba wszystkie białe koszulki z herbem zeszły. Zapytam i odpiszę tutaj w wątku.
   3) tego meczu na pewno nie przeniesiemy, bo regulamin nie pozwala. Co do reszty, mamy nadzieję, że zarząd MZPN zmieni zdanie i będzie normalnie. Gdyby to podtrzymali, to poważnie rozważymy taką opcję.

   Nie muszę chyba dodawać, że przez tę i poprzednie bzdurne decyzje Związku jesteśmy mega stratni finansowo 🙁

Możliwość komentowania została wyłączona.