HistoriaLigaSeniorzy

Kolejny rekord pobity! Najszybszy hattrick w historii Narwi

Trzy strzelone bramki w ciągu czterech minut gry sprawiają, że Przemysław Olesiński stał się nowym rekordzistą Narwi w kategorii „najszybszy hattrick”. Dzięki bramkom strzelonym w końcówce meczu z GKS-em Strzegowo, wyprzedził on Cezarego Stachowicza o dwie minuty.

W sobotnim meczu Olesiński trafiał do siatki w 87., 89. i 91. minucie meczu. Dotychczasowy rekord to 6 minut, których potrzebował Cezary Stachowicz 20 maja 2015 roku, w meczu ze Skrą Drobin. Stachowicz dokonał wtedy nie lada wyczynu, zdobywając gole w 2., 8., 9., 14. i 29. minucie meczu. Były to dotąd najszybciej strzelone przez jednego zawodnika trzy, cztery i pięć bramek dla Narwi. Obecnie rekord pozostaje aktualny w kategorii „cztery” i „pięć”.

Wspomniany mecz ze Skrą Drobin zakończył się wynikiem 8-3 dla Niebiesko-Czerwonych, choć do przerwy było już 7-0. Po zmianie stron czerwona kartka dla jednego z naszych zawodników ostudziła ofensywne zapędy Narwian.

Przemkowi gratulujemy wyczynu i drugiego hattricka w barwach Narwi! Tymczasem wszystkie znane hattricki, zdobyte dla naszego zespołu znaleźć możecie tutaj.

Opracowanie TM

Jeden komentarz do “Kolejny rekord pobity! Najszybszy hattrick w historii Narwi

  • ciężki do oceny występ Przemka, który dwie czy trzy sytuacje to tak spartolił, że sam chyba nie wierzył, że tak się da. Do tego mało aktywny momentami ale w decydującym momencie nagle i bardzo aktywny i dobrze ustawiony i bardzo skuteczny. Tak się chyba poznaje klasę zawodnika

Możliwość komentowania została wyłączona.