W sobotę z PAF-em Płońsk. Mecz nie będzie biletowany

Mecz z Płońską Akademią Futbolu, który zostanie rozegrany w sobotę o 17:00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce, nie będzie biletowany. W związku z obostrzeniami sanitarnymi ustalonymi przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, organizator ma obowiązek spisać osoby wchodzące na mecz (z imienia i nazwiska, wraz z podaniem kontaktu, np. numeru telefonu). Aby wchodzenie na trybuny było sprawne, zarząd Narwi zadecydował, że mecz nie będzie biletowany, by nie tworzyły się dodatkowe korki na wejściu.

Jako, że przychód z dnia meczowego jest istotnym składnikiem budżetu Narwi, dziękujemy z góry wszystkim, którzy zechcą dobrowolnie wrzucić „do puszki” kilka złotych w ramach wsparcia klubu. Puszka będzie ustawiona bliżej trybun, tak, aby nie tworzyć korków.

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, zalecane jest utrzymywanie tzw. dystansu społecznego, a jeśli rezygnuje się z niego – zasłanianie ust i nosa. Wśród gadżetów Narwi znajduje się tzw. komin, którego można używać jako zasłony. Osoby z widocznymi objawami choroby prosimy, aby pozostały w domach, by nie narażać na zakażenie (i kwarantannę) innych kibiców. Między innymi dla takich widzów przygotujemy transmisję na żywo.

Prosimy też o w miarę możliwości wcześniejsze przyjście na mecz, aby kwestie, nazwijmy je, sanitarno-formalne nie przeszkodziły w spokojnym wejściu na stadion na czas. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość, jak dwa tygodnie temu i zapraszamy!


Narew Ostrołęka – PAF Płońsk

Ostrołęka Stadion przy ul. Witosa 1
15 sierpnia 2020, godzina 17:00

2 komentarze do “W sobotę z PAF-em Płońsk. Mecz nie będzie biletowany

 • 15/08/2020 o 06:29
  Permalink

  Będę. Przyjdę z moim 6cio miesięcznym synem dla którego będzie to 1szy raz na Narwi 🙂

  • 15/08/2020 o 08:47
   Permalink

   O kurczaki, to chyba najmłodszy debiutant 😀 Przypomnij się na wejściu bo mam prezent dla niego.

Możliwość komentowania została wyłączona.