LigaSeniorzy

Tragedia…

Narew przegrała 0-4 z Concordią Piotrków Trybunalski 0-4. Więcej raczej nie ma sensu pisać o tym spotkaniu. Mamy kadrę wielkości pudełka od zapałek, na dodatek co kolejka wypada z tego pudełka zawartość…

W seniorach zadebiutowali Mateusz Żebrowski i Marcin Nawrocki z drużyny juniorów.

Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 (2-0) Narew Ostrołęka
Michał Protasewicz 13 (k), Ajibola Oshikoya 45, Krzysztof Kukieła 52, Mariusz Zaor 75

Narew: Łyziński – Chorąży [Ż] (86 Żebrowski), Ostaszewski, Zalewski, Świrski – Stachowicz, Dawidzki [Ż], Nakielski, Niedźwiecki, Kobrzyński (78 Nawrocki), Olesiński.

8 komentarzy do “Tragedia…

 • Szkoda słów !!! Narew z meczu na mecz gra coraz to gorzej !!! ;/

 • Bez sponsora w III lidzie niema co mysles o utrzymaniu…niestety take sa realia. Nawet słabiutka Concordia nas ogrywa. Żenada.

 • no cóż drodzykibice i sympatycy jest już po wyborach stołki rozdane wieć co kogo obchodzą kibice i drużyna!!! prezes klubu to musi byc ktos z jajami, musi pozyuskiwac sponsorów i ogarniac cały klub a nie z doskoku łatac dziury. juz drogowcy nam prezentuja że łatac dziury w drodze to zły pomysł. ze swojej strony pragnę podziękowac tym chłopakom którzy próbują jeszcze coś zrobić i grac pomimo że przyjmują z meczu na mecz coraz większe baty. to już chyba jasne dlaczego odszedł poprzedni prezes i trener – z pustego to i salomon nie naleje.
  Drodzy koledzy pamiętajmy o poprzednim prezesie Panu Maciaku przy kolejnych wyborach koniecznie trzeba go wybrać to i innych drużyn w Ostrrołęce nie będzie, a jedynym sportem będzie picie piwa pod barem.

 • W pełni zgadzam się z Panem Sasza. Jestem długoletnim kibicem i fanem Narwi i nie pamiętam takiej serii porażek.Jednak w kolejnych meczach gra coraz więcej juniorów / z Konkordią aż sześciu/ Nie pomniejszam ich umiejętności piłkarskich i zaangażowania podczas meczu, lecz brak doświadczenia i odporności psychicznej sprawia że nie są w stanie wygrać meczu.Obawiam się, że tak będzie do końca rozgrywek, a jednocześnie mam nadzieje, że przy pomocy starszych, doświadczonych zawodników uda się utrzymać w lidze.A jeśli tak to co dalej panowie odpowiedzialni za klub, co dalej Panie Przewodniczący Rady Miejskiej, co dalej Panie Prezydencie Miasta? Będziecie działać i obiecywać dopiero przed następnymi wyborami tak jak to ostatnio czyniliście?

 • Utrzymamy się w lidze,wieże w chłopaków.Mam nadzieje że z Pilico będzie lepszy skład:Pragi,Mara,Pyskło,Lulek,i czekam na Malana oby jeszcze wrócił.Jak się utrzymamy proponuje żeby zarząd się zmienil który postara się o sponsora,o lepszych zawodników i o nowym trenerze który nie daje sobie rady.

  Pozdrawiam kibic Narwi.

 • Bardzo proszę o zapisanie składu Pilicy Przedbórz w jutrzejszym meczu. Prowadzę ich stronę a niestety nie mogę dojechać.

  • Tę stronę na futbolowo? 🙂 jeśli tak, to poprosimy w zamian zapowiedź meczu 😉 Skład się załatwi, kartki też. Pozdrawiam. tm

Możliwość komentowania została wyłączona.