Klasyfikacja strzelców ligowych: stan na 07.09.2020

Przedstawiamy klasyfikację strzelców ligowych w lidze okręgowej i klasie B – stan na 7 września 2020 roku. Kolejną pełną listę podamy na początku października, a następnie na zakończenie rundy jesiennej.W międzyczasie publikować będziemy tylko czołówkę strzelców lig.

Liga Okręgowa

  • 13 bramek – Przemysław Olesiński (Narew Ostrołęka);
  • 12 bramek – Mateusz Bramowicz (Żbik Nasielsk);
  • 6 bramek – Michał Ernerst (2 Żbik Nasielsk, 4 Kryształ Glinojeck), Kamil Głowacki (Korona Szydłowo), Łukasz Olejnik (GKS Pokrzywnica);
  • 5 bramek – Michał Dzięgielewski (Wkra Bieżuń), Maciej Watkowski (Wkra Bieżuń);
  • 4 bramki – Bartosz Gołaszewski (PAF Płońsk), Kevin Karwowski (Narew Ostrołęka), Łukasz Kosiorek (Korona Szydłowo), Paweł Kowalkowski (MKS Ciechanów), Paweł Murawski (KS Wąsewo), Łukasz Młudzikowski (Sona Nowe Miasto), Mateusz Pietruś (Konopianka Konopki), Łukasz Szelągiewicz (Błękitni Raciąż), Sebastian Szmalc (Iskra Krasne);
  • 3 bramki – Ransom Etengeng Akangmba (Konopianka Konopki), Mariusz Marczak (Narew Ostrołęka), Kamil Stańczak (Żbik Nasielsk), Kacper Winiecki (Kryształ Glinojeck), Kamil Wojdak (KS Wąsewo), Piotr Zacheja (Ostrovia Ostrów Maz.), Maciej Załęcki (Sona Nowe Miasto), Szymon Zawadzki (Kryształ Glinojeck);
  • 2 bramki – Mikołaj Adamski (Żbik Nasielsk), Mateusz Chojnacki (GKS Strzegowo), Mikołaj Firek (MKS Ciechanów), Szymon Janakakos (MKS Ciechanów), Adrian Jędrzejewski (Kryształ Glinojeck), Piotr Karpiński (Korona Szydłowo), Damian Kopacz (Ostrovia Ostrów Maz.), Kordian Makowski (PAF Płońsk), Szymon Sokołowski (Sona Nowe Miasto), Patryk Tosik (MKS CIechanów), Maciej Warecki (GKS Strzegowo), Dawid Wilczewski (Ostrovia Ostrów Maz.), Daniel Ziółkowski (Wkra Bieżuń), Mateusz Żbikowski (MKS Ciechanów);
  • 1 bramka: Jakub Antoniak (Szydłowo), Łukasz Barankiewicz (Sona), Piotr Bartoszczyk (Szydłowo), Jan Białobrzeski (Narew), Kamil Boniewski (Kryształ), Sebastian Czajkowski (Kryształ), Artur Gawęda (Raciąż), Paweł Goszczycki (Kryształ), Radosław Jakubiak (Płońsk), Lofti Khadhraoui (Ojrzeń), Filip Kiernozek (Narew), Adrian Kocięcki (Konopianka), Mariusz Kopecki (Ojrzeń), Artur Krajewski (Bieżuń), Kamil Krawczyk (Sona), Michał Krzyżewski (Pokrzywnica), Patryk Kuligowski (Krasne), Marcin Kućko (Szydłowo), Michał Lewandowski (Raciąż), Daniel Lis (Konopianka), Daniel Malinowski (Krasne), Michał Malinowski (Bieżuń), Hubert Matusiak (Ciechanów), Mateusz Matusiak (Ciechanów), Marcin Michalski (Pokrzywnica), Kamil Nosarzewski (Konopianka), Adrian Nowacki (Ostrovia), Kamil Olszewski (Ciechanów), Kamil Orłowski (Pokrzywnica), Marek Osiński (Żbik), Mateusz Pałubiński (Wąsewo), Dominik Pełka (Płońsk), Mateusz Pełtak (Narew), Jakub Podolak (Wąsewo), Sebastian Przybyszewski (Bieżuń), Michał Płocharz (Krasne), Marcin Rokicki (Bieżuń), Piotr Ronczkowski (Płońsk), Gracja Rychliński (Pokrzywnica), Konrad Różycki (Szydłowo), Bartosz Siurnicki (Narew), Adam Sosnowski (Ciechanów), Adam Szcześniak (Płońsk), Mateusz Ściborski (Pokrzywnica), Maeusz Śliwiński (Żbik), Marcin Świderski (Żbik), Mateusz Tatkowski (Strzegowo), Konrad Tereszkiewicz (Konopianka), Rafał Traczyk (Ojrzeń), Mateusz Turek (Narew), Daniel Wargulewski (Wąsewo), Jakub Warszawik (Wąsewo), Damian Wesołowski (Ojrzeń), Piotr Wypyszyński (Płońsk).

Oraz jedna bramka samobójcza.

Strzelcy drużyn z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego

Narew Ostrołęka: 13 – Olesiński, 4 – Karwowski, 3 – Marczak, 1 – Białobrzeski, Kiernozek, Pełtak, Surnicki, Turek.


Klasa B

  • 3 bramki – Szymon Brzostek (ULKS Ołdaki), Jakub Zięba (Orz Goworowo);
  • 2 bramki – Michał Arbaszewski (WKS Mystkówiec), Aleksander Dmochowski (Narew II Ostrołęka), Jakub Grabowski (Orz Goworowo), Cezary Gęsich (Orz Goworowo), Michał Nosek (FC 2012 Różan), Damian Szabłowski (ULKS Ołdaki), Szymon Szczepanek (Narew II Ostrołęka), Sebastian Szczubeł (WKS Mystkówiec);
  • 1 bramka – Łukasz Bałazy (FC 2012 Różan), Karol Dawid (Świt Baranowo), Marcin Dobrzyński (Świt Baranowo), Wojciech Gąska (Świt Baranowo), Dawid Kamiński (KS Pniewo), Adrian Kanclerz (KS Pniewo), Damian Klec (Narew II Ostrołęka), Paweł Łuczyński (FC 2012 Różan), Bartosz Olender (WKS Mystkówiec), Michał Pachocki (KS Pniewo), Oskar Sadurski (ULKS Ołdaki), Daniel Siemborski (ULKS Ołdaki), Marcin Tabaka II „Vija” (Świt Baranowo), Kamil Tarasiewicz (FC 2012 Różan), Mateusz Turek (Narew II Ostrołęka), Marcel Wysocki (WKS Mystkówiec), Przemysław Wyszogrodzki (Iskra Zaręby Kościelne), Przemysław Załęski (FC 2012 Różan).

Oraz jedna bramka samobójcza.

Strzelcy drużyn z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego:

GLKS Lelis: brak zdobytych bramek
Narew II Ostrołęka: 2 – Dmochowski, Szczaepanek, 1 – Klec, Turek.
Orz Goworowo: 3 – Zięba, 2 – C. Gęsich, Grabowski.
Świt Baranowo: 1 – Dawid, Dobrzyński, W. Gąska, Tabaka II.
ULKS Ołdaki: 3 – Brzostek, 2 – D. Szabłowski, 1 – Siemborski, Sadurski.

4 myśli na temat “Klasyfikacja strzelców ligowych: stan na 07.09.2020

    • 07/09/2020 o 13:30
      Permalink

      Bramki Mateusza Bramowicza są za stroną Żbika. Mam takie jego bramki:
      – 2 z Tęczą Ojrzeń,
      – 1 z Ostrovią,
      – 3 z Szydłowem,
      – 3 z Bieżuniem,
      – 3 z Wąsewem.
      Razem 12.

      Edycja: to samo jest na laczynaspilka.pl oraz pilkanamazowszu.pl

      Odpowiedz
  • 10/09/2020 o 12:59
    Permalink

    Z Bieżuniem trafił 4 bramki. Proszę sprawdzić na stronie Żbika na fb. Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *