Rezerwy wypunktowały Pniewo. Reżyser Dmochowski

Drużyna rezerw Narwi wygrała trzeci z trzech rozegranych dotąd meczów w B-klasie, wypunktowując ambitny zespół KS Pniewo 5-1. Przy wszystkich bramkach Narwi II swój stempel odcisnął Aleksander Dmochowski, który zaliczył tego dnia cztery asysty.

Mecz rozpoczął się z pięciominutowym opóźnieniem, z powodu spóźnienia się na miejsce… opieki medycznej, która pomyliła stadiony. Już w 10. minucie mieliśmy pierwszą dobrą sytuację do strzelenia bramki, kiedy po podaniu Szymona Szczepanka akcję miał Mateusz Turek. Poszedł on w drybling i minął dwóch zawodników Pniewa, ale jego strzał poleciał nad bramką. Chwilę później uderzał ładnie na bramkę rywali Aleksander Dmochowski. W 24. minucie meczu to właśnie ten zawodnik podał prostopadłą piłkę do Mateusza Turka, a ten „napoczął” Pniewo. Gościom zabrakło koncentracji po straconej bramce i już dwie minuty później wykorzystał to Dmochowski, zagrywając tym razem piłkę do Jana Białobrzeskiego, który pokonał bramkarza przyjezdnych.

Następnie sytuację mieli zawodnicy z Pniewa, ale świetnie interweniował Krystian Marciniak, który tego dnia był bardzo pewny na bramce. Nie udało mu się jednak zapobiec bramce dla gości w 38. minucie. Dobrą wrzutkę z prawego skrzydła wykorzystał napastnik gości, trafiając z bliska uderzeniem głową tuż pod poprzeczką, nad głową interweniującego Marciniaka. W międzyczasie strzał Turka obił poprzeczkę.

Z biegiem minut drugiej połowy Narew II przejmowała coraz bardziej kontrolę nad poczynaniami na boisku, stwarzając sobie raz za razem dobre okazje do zdobycia bramki. Trzy z nich zakończyły się golami. W 48. minucie po podaniu Dmochowskiego do bramki trafił Turek. W 67. minucie sytuacja mogła się powtórzyć, ale bramkarz wybronił uderzenie Turka, również po podaniu Olka Dmochowskiego. Na miejscu był jednak Konrad Drężek, który pospieszył z dobitką. Ten sam zawodnik strzelił ostatnią niedzielną bramkę, wykorzystując podanie – a jakże – od Aleksandra Dmochowskiego.

13.09.2020, Ostrołęka
Klasa B seniorów COOZPN, grupa ostrołęcka
Narew II Ostrołęka – KS Pniewo 5-1 (2-1)
Bramki: Mateusz Turek 24, 48, Jan Białobrzeski 26, Konrad Drężek 67, 72 – ? 38

Narew II Ostrołęka: Marciniak – Jankowski (76. Grala), Dulewicz, Skarzyński (72. Gocłowski), Banach (76. Dąbkowski) – Szczepanek (67. H. Sadłowski), Grudziński (62. Kruczyński), Dmochowski, Białobrzeski, Klec (55. K. Drężek) – Turek.
Trener: Mariusz Sadłowski.

Sędziował: Adrian Beczak
Żółte kartki: Pachocki, Koczara (Pniewo)
Widzów: 60

Galeria

fot. Tomasz Mrozek

2 komentarze do “Rezerwy wypunktowały Pniewo. Reżyser Dmochowski

 • 14/09/2020 o 00:18
  Permalink

  Czemu nie zagrali ci co nie grali w sobotę w pierwszej drużynie czyli Niedzwiecki i Kiernozek?

  • 14/09/2020 o 10:19
   Permalink

   Nie wiem jak Kacper, ale Filip doznał w sobotę urazu bodajże podczas rozgrzewki i dlatego nie zagrał ani w jednym, ani w drugim meczu.

Możliwość komentowania została wyłączona.