LigaRezerwyRocznik 2008Seniorzy

Wyjazdowy weekend seniorów i młodzików

Najbliższa sobota i niedziela będą nietypowe, gdyż najpierw w sobotę zagrają rezerwy Narwi, a następnie w niedzielę pierwszy zespół. Oba mecze rozegrane będą na wyjazdach – odpowiednio w Goworowie i Szydłowie. Na dodatek także obie drużyny młodzików (rocznik 2008) zagrają swoje mecze „w gościach”.

W lidze okręgowej przoduje cały czas Narew, która wygrała dotąd wszystkie siedem meczów. Nasza drużyna zdobyła najwięcej bramek w lidze (29) i straciła ich najmniej (4). Korona Szydłowo w stawce ligowej plasuje się po środku, zajmując ósmą pozycję z dorobkiem dziewięciu punktów (tyle samo co Wkra Bieżuń, Sona Nowe Miasto i KS Wąsewo). Szydłowianie dotąd trzy razy wygrywali i cztery razy przegrywali, ze stosunkiem bramek 17-16. Że nie są łatwym rywalem, świadczy ostatnia kolejka, kiedy pokonali oni MKS Ciechanów 1-0 na wyjeździe.

Najlepszym strzelcem drużyny jest Kamil Głowacki, zdobywca siedmiu bramek. Cztery gole wbił Łukasz Kosiorek, dwa Piotr Karpiński, a pozostałe cztery miały różnych strzelców.


Sobotni wyjazd drugiej drużyny do Goworowa również zapowiada się na ciekawy mecz. Gospodarze prowadzeni przez wieloletniego trenera Narwi, Waldemara Marczaka, będą chcieli przełamać złą passę. Z czterech dotychczasowych meczów wygrali dwa, a dwa kolejne przegrali – oba u siebie. Orz zajmuje czwarte miejsce w lidze na 9 zespołów, Narew II jest druga, ale ma o jeden rozegrany mecz mniej.

Warto zaznaczyć, że spotkają się najbardziej bramkostrzelne drużyny ligi. „Dwójka” ma 11 strzelonych bramek, Orz – 12. Duża jest jednak różnica w obronie, bo Narew II straciła tylko dwie bramki, a goworowianie aż jedenaście.


Seniorzy – Liga okręgowa
20.09.2020, 13:00, Szydłowo
Korona Szydłowo – Narew Ostrołęka

Seniorzy – Klasa B
19.09.2020, 17:00, Goworowo
Orz Goworowo – Narew II Ostrołęka

Młodzicy – II LO D1, grupa 2
19.09.2020, 11:00, Pokrzywnica
GKS Pokrzywnica – EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka

Młodzicy – II LO D1, grupa 3
19.09.2020, 11:00, Różan
FC 2012 Różan – EE&C Fotowoltaika Narew II Ostrołęka

Jeden komentarz do “Wyjazdowy weekend seniorów i młodzików

  • Szacun dla Szydłowa że mecz ustalili w niedzielę a nie w sobotę kiedy grają rezerwy.

Możliwość komentowania została wyłączona.