Pierwsza porażka rezerw. Orz – Narew II 2-0

Piłkarze drugiego zespołu Narwi przegrali 0-2 w Goworowie z Orzem. Do przerwy utrzymywał się rezultat bezbramkowy przy optycznej przewadze Narwi. W 44. minucie po faulu Kuby Jankowskiego gospodarze mieli rzut karny, ale strzał Michała Gruza obronił w pięknym stylu Krystian Marciniak.

Oba gole dla Orza padły już po przerwie i oba były autorstwa Jakuba Zięby. Najpierw wykorzystał on sytuację sam na sam z bramkarzem, a następnie celnie uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego.

Druga drużyna musiała sobie radzić bez Pawła Skarzyńskiego, który miał wystąpić w wyjściowej jedenastce, ale nie pojawił się na meczu.