HistoriaLigaSeniorzy

Setny mecz ligowy Przemka Olesińskiego dla Narwi

Mecz z Koroną Szydłowo na wyjeździe był wyjątkowy dla Przemysława Olesińskiego, nie z powodu pierwszej porażki Narwi w tym sezonie, ale faktu, że był to jego setny mecz ligowy w niebiesko-czerwonych barwach.

30 letni napastnik pojawił się w Narwi po raz pierwszy w sezonie 2009/10, kiedy zamienił ostrołęcką Koronę na Narew. Przez kolejne trzy sezony w III lidze łódzko-mazowieckiej zaliczył 74 występy i 13 bramek. Następnie wyruszył na wschód, reprezentować barwy ŁKS-u Łomża. Po krótkim powrocie do Korony, grał też w Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Miniony sezon Przemek spędził z powrotem w Narwi, zdobywając 21 bramek w 18 meczach oraz koronę króla strzelców ligi okręgowej. Ten sezon zapowiada się jeszcze lepiej dla Przemka, który po ośmiu kolejkach ma na koncie aż 17 trafień w lidze. Mecz z Szydłowem był pierwszym, w którym nie wpisał się na listę strzelców, a wcześniej ustrzelił już hattricka w meczu ze Strzegowem, a Kryształowi Glinojeck i Ostrovii Ostrów Mazowiecka strzelił aż cztery po bramki.

Gratulujemy sympatycznego jubileuszu i życzymy, aby cyfry w obu kolumnach systematycznie rosły!

Jeden komentarz do “Setny mecz ligowy Przemka Olesińskiego dla Narwi

  • Gratulacje! Źycze następnych 100 meczy w Narwi ,oczywiście na wyższych poziomach rozgrywkowych i gradu bramek, a najlepiej po 3 w każdym meczu.Życze również jako wierny kibic dużo radości,a zwłaszcza by omijały Cię kontuzje.

Możliwość komentowania została wyłączona.