Rezerwy

Zasłużona porażka rezerw. Narew II – Mystkówiec 1-4

W chłodną i deszczową pogodę trybuny stadionu na osiedlu Wojciechowice świeciły pustkami. Niezbyt widowiskowo było na boisku, gdzie było dużo chaosu, a Narwi II brakowało dokładności. Rywale grali za to bardziej siłowo, co na młodą i słabszą fizycznie drużynę rezerw wystarczało.Po pierwszych dziesięciu minutach, kiedy nasza gra wyglądała dobrze, stopniowo wtapialiśmy się w tło. Mystkówiec wyszedł na prowadzenie w 26. minucie po strzale Sebastiana Szczubła.

Kolejne bramki dla Mystkówca padły już po zmianie stron. W 47. minucie kolejną bramkę strzelił Sebastian Szczubeł, a już trzy minuty później wynik powiększył Miłosz Druchniak. Na domiar złego w 57.  minucie drugą żółtą kartką za odzywki został ukarany trener Narwi II, Mariusz Sadłowski i zespół pozostał z kierownikiem drużyny na ławce. W tym samym czasie „czerwem” ukarany został także rezerwowy zawodnik Mystkówca, z tego samego powodu, co trener rezerw Narwi.

Paradoksalnie po stracie trenera, to rezerwy strzeliły bramkę, w 72. minucie – konkretnie Aleksander Dmochowski, po podaniu Filipa Kiernozka. Goście odpowiedzieli golem Marcela Wysockiego w 75. minucie. Po trzech dobrych meczach i pewnych zwycięstwach, przyszły dwie zasłużone porażki. Niestety pojawiło się też więcej znaków zapytania.

27.09.2020, Ostrołęka (ul. Partyzantów 3)
B-klasa ostrołęcka
Narew II Ostrołęka – WKS Mystkówiec 1-4 (0-1)

Bramki: Dmochowski 72 – Szczubeł 26, 47, Druchniak 50, Wysocki 75

Narew II Ostrołęka: Stepnowski (46. Marcianiak) – Banach (83. Dąbkowski), Gocłowski (77. Żendzian), Kubeł, Dulewicz (58. Grala) – Szczepanek (53. Kiernozek), Grudziński, Bieńkowski, Dmochowski, Bolc (70. H. Sadłowski) – Klec.

Sędziował: Wargulewski (Olszewo-Borki)
Żółte kartki: M. Sadłowski (trener Narwi II, dwie), Dmochowski – dwóch zawodników gości.
Czerwone kartki: Mariusz Sadłowski (trener Narwi II) – ? (zawodnik rezerwowy Mystkówca).

 

Jeden komentarz do “Zasłużona porażka rezerw. Narew II – Mystkówiec 1-4

Możliwość komentowania została wyłączona.