Powiększone kompetencje Andrzeja Sieradzkiego

Informujemy, że trener Andrzej Sieradzki od 1 grudnia pełni w Narwi Ostrołęka dodatkowo funkcję Menedżera ds. sportowych. Zarząd naszego klubu systematycznie stara się optymalizować schemat organizacyjny, dążąc do profesjonalizacji, a co za tym idzie, budowy przedsiębiorstwa sportowego. Uznaliśmy, że kolejnym krokiem jest posiadanie osoby odpowiedzialnej za ogół spraw sportowych klubu. Biorąc pod uwagę postawę, umiejętności i wiedzę, zaproponowano poszerzenie kompetencji trenerowi Sieradzkiemu.

Będzie on sprawował nadzór na pierwszą i drugą drużyną seniorów Narwi, podejmował decyzje personalne dotyczące sztabu szkoleniowego oraz zawodniczego obu zespołów, zarządzał polityką transferową i kontraktami obecnych zawodników, wreszcie współpracą z Akademią. Dzięki takiemu rozwiązaniu szkoleniowiec zyskuje dużą autonomię i komfort pracy.

Cieszę się z okazanego zaufania. Pokazuje to, że klub chce się rozwijać od strony funkcjonalno-organizacyjnej. Mam nadzieje, że wszystkie kroki przez nas poczynione doprowadzą do celu – rozwoju Narwi – powiedział Andrzej Sieradzki.

Życzymy powodzenia i jak największych sukcesów zarówno na kanwie pracy szkoleniowej, jak i menedżerskiej.

 

5 komentarzy do “Powiększone kompetencje Andrzeja Sieradzkiego

 • 02/12/2020 o 21:45
  Permalink

  Czy to oznacza że trener będzie ściągał swoich ludzi? Chyba lepiej sięgnąć po ludzi z okolicy lub graczy typu Ochrimenko, a nie tworzyć kominy dla przyjezdnych w okręgówce.

  • 02/12/2020 o 22:22
   Permalink

   A co ci oni przeszkadzają?Mamy najlepszą obronę w lidze bo jest tam dwóch za granicy którzy są w polsce bardzo długo. Co może lepiej ściągnąć kogoś z Myszynca czy z Kadzidła bo Rzeszota niestety ale z lelisa się nie wyciągnie bo za dużo chce zarabiać

  • 03/12/2020 o 10:04
   Permalink

   Mamy ściągać jak najlepszych zawodników – jak w okolicy takich nie będzie, to poszuka się dalej, ale bez przesady.

   • 03/12/2020 o 11:16
    Permalink

    Źle mnie zrozumiałeś. Ja nic takiego nie napisałem że oni mi przeszkadzają tylko napisałem jeśli ściągać to takich dobrych jak właśnie Ochrimenko. A z okolicy to chodziło mi o Maków czy Troszyn.

 • 03/12/2020 o 14:48
  Permalink

  panowie rzesio to by nie umiał podpisać się na kontrakcie wiec nie piszcie o nim wiecej

Możliwość komentowania została wyłączona.