SeniorzyTransfery

Wiosna bez Marczaka

Wiosną w składzie Narwi nie zobaczymy Mariusza Marczaka. Umowa z zawodnikiem, który w czerwcu skończyłby 38 lat, została rozwiązana za porozumieniem stron.

„Bardzo dziękuję Mariuszowi za to, co wnosił do Narwi w trakcie swojej gry w niej, na przestrzeni lat. Szczególnie za cegiełkę dołożoną do odbudowy klubu” – powiedział prezes Kamil Drężek.

Licznik gier dla Narwi zatrzymał się u Mariusza Marczaka na 89 spotkaniach, w których strzelił 30 bramek. Pierwszy i ostatni mecz dzieliło 20 lat, w trakcie których pomocnik grał także w Ekstraklasie (Jagiellonia Białystok), na jej zapleczu (ŁKS Łomża, Jagiellonia), czy w nowej II lidze (Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Polonia Warszawa). Z kolei w barwach Broni Radom dwukrotnie był królem strzelców III ligi.

Dziękujemy raz jeszcze i życzymy przede wszystkim dużo zdrowia!

 

Kilka foto-migawek z Mariuszem:

6 komentarzy do “Wiosna bez Marczaka

  • No cóż, czas pożegnań i rozstań występuje w różnych dziedzinach życia z różnych powodów, w sporcie jest to zazwyczaj wiek lub kontuzje. Tak jest również w przypadku Mariusza, zawodnika bardzo cenionego , obdarzonego talentem i zmysłem piłkarskim z pewnością wyniesionym z rodziny piłkarskiej Marczakow. W swojej karierze zdobył szereg cennych nagród i sukcesów. Dziękujemy za te wszystkie mecze w których przeżywaliśmy radość z twojej gry. Dziękujemy za to co zrobiłeś dla naszego klubu. Życzymy Ci spełnienia zamierzeń w dalszym zyciu.

    • Oby udało się pokonać nasielsk i awansować wreszcie do 4 ligi.50 tyś.miasto a liga okręgowa. …

  • To bardzo zla wiadomosc. Patrzac na ostatnie dwa sezony niemal fatalna. Marczak robil cala gre i gdy go zabraklo to bylo 1-1 u siebie i gra sie nie kleila ze slabym rywalem. Byl stary… ale tego co dawał nie uda sie zastąpic… ogromna szkoda. Teraz awans robi sie wyzwaniem … niestety. Dzieki za to co zrobil bo milo bylo patrzec na Jego gre.

    • Jak się ucho przyłoży tu i ówdzie, to wychodzi że bardzo dobrze, że go pogoniono

  • Jeśli jesteś prawdziwym starym kibicem Narwi to bądź wyrozumiały dla wszystkich bez wyjątku znajdź szacunek dla wszystkich piłkarzy naszego klubu, bo to oni tworzą historię i dostarczają emocji podczas rozgrywek. Bądź obiektywny i buduj z nami silną Narew Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.