SeniorzySparingi

Sparing z Marcovią zamiast w sobotę zagraliśmy w środę

Sparingowy mecz z czwartoligową Marcovią Marki, który nie mógł się odbyć w sobotę z powodu złego stanu boiska zagraliśmy w środę. Gospodarze wzmocnieni mocno dotychczasowymi zawodnikami Huraganu Wołomin postawili bardzo trudne warunki Niebiesko-Czerwonym. Do przerwy wygrywali z nami 3-0, natomiast ostatecznie wygrali 5-1. Honorowe trafienie dla Narwi zaliczył Przemysław Olesiński, trafiając do siatki rywali bezpośrednio z rzutu wolnego. Z różnych powodów na sparing pojechał dosyć eksperymentalny skład, któremu trudno było nadążyć za rywalami. Z kolei dwie bramki w drugiej połowie straciliśmy po własnych prostych błędach. W końcówce mieliśmy sytuację z około trzech metrów, gdzie nasz zawodnik strzelał „wślizgiem”, ale piłka przeleciała ponad bramką. Zamiast wykorzystać tą akcję i zmniejszyć rozmiar porażki na 2-4, za chwilę gola strzelili rywale.

Warto zauważyć dużą liczbę ostrołęckich młodzieżowców, którzy zagrali w tym meczu.

03.02.2021, Marki
Mecz sparingowy
Marcovia Marki – Narew Ostrołęka 5-1 (3-0)
Bramka dla Narwi: Olesiński

Narew Ostrołęka: A. Drężek – Niedźwiecki, Borkowski, Dąbrowski, Skorupka, Białobrzeski, Karwowski, K. Drężek – Bieńkowski, Jagielski, Jastrzębski. Po przerwie zagrali: Stepnowski – Nakielski, Kubeł, Olesiński, Strzeżysz.

Minigaleria

fot. Karol Wesołowski

6 komentarzy do “Sparing z Marcovią zamiast w sobotę zagraliśmy w środę

  • Czy to ten Nakielski co grał w III Lidze w Hajnówku i nasz wychowanek?

  • Jaki jest sens jechać 100 km na sparing mając okrojony skład?

  • Obawiam sie niestety ze niebawem wyjdzie brak MM z calym szacunkiem dla zarzadu. Jesli mamy awansowac a bedziemy musieli grac chlopakami 16-18 letnimi to jest to nierealne chocby mieli i najwiekszy talent…

    • To tylko sparingi i przez pierwszą ich część trener chce dać szansę pokazania się jak największej liczbie młodzieżowców. Potem zaczniemy etap zgrywania wybranego składu, weźcie na to poprawkę.

      • Podbijam pytanie. Czy zapowiadany 29 letni zawodnik i Nakielski to tam sama osoba? Czy to Mateusz Nakielski ostatnio wystepujacy w Puszczy Hajnowka?

Możliwość komentowania została wyłączona.