SeniorzySparingi

Trudne warunki, dobry sparingpartner

Narew zremisowała 2-2 w kolejnym zimowym sparingu, w którym tym razem przeciwnikiem była IV-ligowa Warmia Grajewo. Największym rywalem zawodników trenera Andrzeja Sieradzkiego była płyta boiska, która częściowo była zamarznięta, co stwarzało spore utrudnienie.

Goście wyszli na prowadzenie już w 10. minucie, po wybiciu piłki przed pole karne, idealnie na strzał dla nadbiegającego zawodnika. Ten przymierzył i nienagannie uderzył, nie dając szans na obronę Andrijowi Radczence. Do przerwy rezultat się nie zmienił, a stracona w 55. minucie druga bramka wydawała się przesądzać rezultat. Napastnik rywali wyszedł sam na sam z Kacprem Stepnowskim i pomimo jego próby bronienia, podwyższył wynik. Gdyby mecz zakończył się rezultatem 0-2, nie było by to jednak sprawiedliwe oddanie tego, co działo się na boisku. Na nim bowiem przeważała długimi momentami Narew, pomimo próbowania różnych ustawień – z trójką i czwórką w obronie i rotacjami poszczególnych zawodników na boisku.

W 70. minucie Narew strzeliła bramkę, ale sędzia zamiast odgwizdać przywilej korzyści i gola, cofnął piłkę przed pole karne i wskazał rzut wolny. Po chwili piłka ponownie trafiła do siatki Warmii, po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym, z którego bezpośrednio trafił testowany Bartek Ziemak. Dwie minuty później bliski bramki był Ołeh Ochrimenko, gdy po drużynowej akcji uderzył z bliska, jednak ponad bramkę. Drugi gol dla Narwi padł w 78. minucie. Akcję prawą stroną przeprowadził powracający do zdrowia Paweł Kuzia (dobry występ), zacentrował, do piłki rzucił się Ochrimenko, którego strzał głową wybronił bramkarz, ale dobitka Kacpra Niedźwieckiego była już skuteczna.

13.02.2021, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Warmia Grajewo (IV) 2-2 (0-1)
Bramki: Ziemak 70, Niedźwiecki 72 – ? 10, ? 55

Narew Ostrołęka (skład wyjściowy): Radczenko – Niedźwiecki, Borkowski, Ochrimenko, zawodnik testowany, K. Drężek, Dąbrowski, Karwowski, Nakielski, Jastrzębski, Olesiński. Oraz: Stepnowski – Kuzia, Banach, Kubeł, Białobrzeski, Turek, Bieńkowski.

 

Jeden komentarz do “Trudne warunki, dobry sparingpartner

  • Brawo Bartek, brawo druzyna. Welcome home. „Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej”. Wierzymy ze spelnisz klubowe oczekiwania, znajac Ciebie stac Cie na to. W tym zespole dzieje sie coraz lepiej, wiec liczymy na upragniony awans do IV ligi juz w tej rundzie. Powodzenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.