LigaSeniorzy

Minimalna porażka w Opocznie

Ceramika Opoczno

Niewiele brakowało, aby nasza młoda ekipa wywiozła punkty z Opoczna. Niestety jednobramkowa porażka, to w dalszym ciągu porażka. Zwycięskiego gola strzelił dla Ceramiki Radosław Strzelecki w 76. minucie. Wynik dzisiejszego meczu oznacza, że Narew i Ceramika zamieniły się miejscami w tabeli. Tym samym znajdujemy się tuż nad strefą spadkową, a jeśli Nadarzyn zacznie przegrywać, to nawet w strefie spadkowej. Tyłki uratował nam Jacek Dąbrowski z Mazura Karczew, strzelając dwie bramki SMS-owi Łódź – tę drugą w ostatniej minucie meczu. Gdyby łodzianie wygrali z Mazurem, wyprzedziliby Narew w tabeli.

Wracając do meczu: w okolicach 55. minuty jeden z naszych zawodników minął bramkarza i wybiegł na pustą bramkę, jednak sędzia odgwizdał wtedy spalonego. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Berca.

Ceramika Opoczno 1-0 (0-0) Narew Ostrołęka
Strzelecki 75

Narew: Łyziński – Pragacz, Ostaszewski, Zalewski [Ż], Skorupka – Lelujka, Dawidzki, Strzeżysz, Stachowicz – Niedźwiecki, Olesiński.

(nie było zmian; na ławce siedzieli juniorzy)

5 komentarzy do “Minimalna porażka w Opocznie

  • Jestem optymistą i w dalszym ciągu wierze, że nasza Narew utrzyma się w 3 lidze.Optymizm mój wynika z tego, iż jest realna szansa pozostania w 2 lidze zarówno Nadarzyna jak i Pelikana, raczej spadek grozi zespołom podlaskim, co wynika z układu gier w ostatnich kolejkach. W takim układzie w naszej grupie spadły by tylko 4 drużyny. Warunek to wygranie przynajmniej jednego meczu, a na to Narew stać, tym bardziej,że sytuacja kadrowa obecnie jest znacznie lepsza. Panowie piłkarze musicie uwierzyć w siebie, bo my wierni kibice w Was wierzymy.

  • witam zgadzam sie z przedmówca ale do wygranej jest potrzebna cała kadra a nie juniorzy!!! moim zdaniem trener grabowski to albo liczy na cud lubjest szlony. juniorami w 3 lidze to liczmy i idzimy w kierunku murowania bramki, żeby odciążyc łyżwę i zdobywac punkty.
    ps. panie prezesie trzeba było wyprzedac wszystkich wartościowych zawodników i grac samymi juniorami było by wogóle po taniości. a na mecze trzeba jeżdzić pociągami tez bedzie taniej. co za miasto zeby nie znaleśc sponsorów i rozwijac klub to taka chała.

  • Ja wiem kto siedział na ławce bo jeden z nich mi muwił jak będzie:D.Kaczyński,Żebrowski,Adek,Swirski,Orzechowski,Kobra.

Możliwość komentowania została wyłączona.