Z III ligi do Narwi. Witamy ponownie Bartłomieja Ziemaka

Bartłomiej Ziemak, występujący od trzech lat w III lidze, został nowym zawodnikiem Narwi. Bartek jest wychowankiem naszego klubu, do którego wraca po siedmiu latach, dużo bogatszy w doświadczenie. Z naszym klubem podpisał obowiązujący do końca następnego sezonu kontrakt.

Ziemak ma 23 lata, może grać na boku obrony, boku pomocy lub w środku pola. Co ważne, na każdej z tych pozycji radzi sobie dobrze, co zdążyli już zauważyć kibice nieśmiało spoglądający spoza obiektu na sparingi Narwi. W juniorach u trenerów Mariana Szaramy, Jerzego Tonewy i Waldemara Marczaka grywał także na ataku.

Bartek rozpoczynał swoją karierę w Narwi, skąd przeszedł do akademii Wisły Płock. W niej grał w drużynie Wisły II w IV lidze (łącznie 36 meczów, 1 gol) oraz w zespole juniorów w Ekstralidze. Wywalczył z płocką ekipą awans do Centralnej Ligi Juniorów. Stamtąd wyruszył do ŁKS-u Łomża, debiutując w III lidze (29/1), a kolejnym jego klubem była Broń Radom (16/1) w sezonie przerwanym z powodu wprowadzenia stanu epidemii w Polsce. Jesienią w obecnym sezonie występował również w III-ligowym klubie, Huraganie Morąg, zaliczając 16 występów i bramkę.

Najlepszym komentarzem do pozyskania Bartka są słowa jednego z działaczy sparingowych rywali – „jak wam się udało ściągnąć takiego piłkarza do okręgówki?”. Wiążemy z osobą Bartka duże nadzieje i wiemy, że będzie ważnym elementem układanki trenera Andrzeja Sieradzkiego. W postaci Bartka Ziemaka zyskujemy kolejnego ostrołęczanina, z dużym doświadczeniem w wyższych ligach, w bardzo dobrym wieku. Obawiam się użycia zbyt dużych słów, ale z tego co sam widziałem, uważam, że to będzie jeden z tych zawodników, dla których przychodzi się na stadiony. Oczywiście o ile będą otwarte

– powiedział rzecznik prasowy Narwi, Tomasz Mrozek.

Witamy w domu!

3 komentarze do “Z III ligi do Narwi. Witamy ponownie Bartłomieja Ziemaka

 • 01/03/2021 o 22:25
  Permalink

  Brawo Narwianie. Witamy serdecznie w drużynie.Kibice!

 • 03/03/2021 o 09:25
  Permalink

  Witam. Czy będzie w najbliższym czasie możliwość zakupu koszulek meczowych ?

  • 11/03/2021 o 13:51
   Permalink

   Bardziej prawdopodobne jest to w przerwie wakacyjnej, bo jeśli teraz nie ma otwartych trybun, to możemy mieć problem z rozprowadzaniem 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.