LigaSeniorzy

W środę ze Strzegowem. Znamy też inne terminy meczów

W środę 21 kwietnia Narew wznowi rozgrywki ligowe, domowym meczem z GKS-em Strzegowo. Zgodnie z wytycznymi rządowymi, mecz będzie zamknięty dla publiczności. Przeprowadzimy jednak dla kibiców transmisję na żywo.

Po 16. kolejce, w której nie odbył się jeden mecz (Sona – Szydłowo) Narew zajmuje drugie miejsce w tabeli, z jednym punktem straty do Żbika Nasielsk. GKS Strzegowo zajmuje zaś ostatnią, szesnastą pozycję.

Jesienią na wyjeździe pokonaliśmy GKS Strzegowo 4-1. Sprawę ułatwił nam jeden z zawodników, który otrzymał tuż przed przerwą drugą żółtą kartkę. Pomimo tego, to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Macieja Wareckiego, w jednej ze swoich nielicznych akcji bramkowych. Jednak to do Narwi należało ostatnie słowo, gdyż najpierw wyrównał Kevin Karwowski, a następnie w końcówce trzy z czterech strzałów Przemysława Olesińskiego znalazły drogę do siatki.

W pierwszej wiosennej kolejce Narew pokonała GKS Pokrzywnica 6-2, natomiast GKS Strzegowo przegrał u siebie z MKS-em Ciechanów 0-2.


W międzyczasie związek podał terminy przełożonych kolejek, które obecnie wyglądają następująco:

Terminu meczu ze Żbikiem Nasielsk nie podajemy, gdyż Żbik jako jedyny z ligi nie wprowadził terminów do systemu Ekstranet.

 

P.S. Na zdjęciu kadr z poprzedniego meczu domowego ze Strzegowem, w listopadzie 2019 roku. Fot. tm.

2 komentarze do “W środę ze Strzegowem. Znamy też inne terminy meczów

Możliwość komentowania została wyłączona.