SeniorzyVideo

Pogrom na Witosa! Narew Ostrołęka 5:0 Korona Szydłowo

Narew Ostrołęka pewnie pokonała Koronę Szydłowo 5:0. Dwie bramki zdobył Nakielski, a po jednym trafieniu dołożyli Olesiński, Jastrzębski oraz Ziemak. Gospodarze kontrolowali mecz przez całe spotkanie i zrehabilitowali się po porażce z Ostrovią.

Pierwsza połowa to totalna dominacja gospodarzy. Niestety, w 9. minucie kontuzji nabawił się Drężek i w jego miejsce wszedł Karwowski. Narew ewidentnie przeważała, stwarzała sobie dużo okazji. Pierwszą z nich wykorzystaliśmy w 21 minucie. Akcja prawą stroną, wymiana podań między Nakielskim, a Ziemakiem. Ten pierwszy świetnie dośrodkowuje, a Jastrzębski pewnie wykorzystuje sytuację. Gospodarze wciąż naciskali swoich rywali, którzy w tym meczu byli ewidentnie słabsi. Druga bramka padła w 29. minucie. Jastrzębski podaje do Olesińskiego, ten przedryblował jednego rywala, oddał strzał, jednak jego uderzenie na słupek sparował bramkarz. Zimną głowę w tej akcji zachował Ziemak, który dopadł do odbitej piłki i posłał ją do bramki. Ostatni gol w tej połowie padł w 41. minucie. Jastrzębski pociągnął lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, a tam pewnym strzałem popisał się Olesiński i podwyższył wynik.

Po zmianie stron Narew kontynuowała swój popis. Kontrolowała mecz i rozgrywała piłkę od lewej, do prawej. Korona nie miała w tym meczu nic do powiedzenia. W 52. minucie Niedźwiecki kapitalnie podaje z połowy boiska do wychodzącego Nakielskiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości. Chwilę później Korona miała swoją najlepszą okazję w tym meczu, jednak kapitalną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy. W 59. minucie wynik spotkania ustalił Nakielski, który świetnie wykorzystał dośrodkowanie Jastrzębskiego.

01.05.2021, Ostrołęka
Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka
Narew Ostrołęka 5-0 Korona Szydłowo (3-0)
Bramki: Jastrzębski 21, Ziemak 29, Olesiński 41, Nakielski 52, 59

Narew: Radczenko – Ochrimenko (65. Kubeł), Borkowski Niedźwiecki – Ziemak, Strzeżysz (58. Dąbrowski), Drężewski (65. Białobrzewski), Drężek (11. Karwowski) – Nakielski (72. Turek), Olesiński, Jastrzębski (81. Bieńkowski).

Korona Szydłowo (skład wyjściowy): Węgierski – Bartkowski, Górniak, Różycki, Karpiński – Małecki, Drozdowski, Kućko, Sowiński – Jankowski, Kosiorek.

Sędziowie: Siemionko – Osiński, Komorowski.

Jeden komentarz do “Pogrom na Witosa! Narew Ostrołęka 5:0 Korona Szydłowo

Możliwość komentowania została wyłączona.