LigaSeniorzy

Środa w Płońsku. Przeprowadzimy relację

Ze środowego meczu PAF Płońsk – Narew Ostrołęka przeprowadzimy relację na żywo na naszej stronie na Facebooku (link).

Będąca wciąż wiceliderem tabeli nasza drużyna podejmowana będzie przez dziewiąty zespół ligi – Płońską Akademię Futbolu. Niech pozycja ta nie zmyli naszych piłkarzy i kibiców Niebiesko-Czerwonych. Na własnym boisku PAF jest czwartą siłą ligi i trzeciemu zespołowi ustępuje tylko o punkt. Płońszczanie wygrali na własnym obiekcie siedem z dziewięciu meczów.

Środowi rywale punktują zatem u siebie bardzo dobrze. Oto tabela meczów domowych:

Dlaczego zatem nie są w czołówce ligi? Gdyby do tabeli wliczać tylko mecze wyjazdowe, Narew spadnie na drugą pozycję, zaś aby zmieścić PAF, trzeba by było powiększyć przytoczoną tabelkę aż do… ostatniego miejsca w lidze! Płoński team poza swoją twierdzą zdobył tylko trzy punkty w dziesięciu meczach (trzy remisy).

Jesienią w Ostrołęce zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony, przegrywając po wyrównanym meczu tylko 2-3. W dodatku Kordian Makowski popisał się przepięknym strzałem z dystansu, którym pokonał Andrija Radczenkę. Dla nas wówczas bramki zdobywali Przemysław Olesiński, Mateusz Pełtak i Mariusz Marczak.

Jeśli chodzi o strzelców zespołu PAF-u, to trzech zawodników strzeliło dla niego po sześć bramek. Są to Kordian Makowski, Piotr Wypyszyński i Bartosz Gołaszewski, którego nie należy mylić z zawodnikiem drużyny trampkarzy APN Narew o takim samym imieniu i nazwisku.


Jak będzie wyglądało „meczysko” w środowe popołudnie, przekonamy się już niedługo, tymczasem skrót poprzedniego meczu Narwi możecie zobaczyć tutaj:

2 komentarze do “Środa w Płońsku. Przeprowadzimy relację

Możliwość komentowania została wyłączona.