LigaSeniorzy

Trudny mecz, ale zwycięski. PAF – Narew 0-2

Narew wygrała w środowym meczu wyjazdowym z PAF-em Płońsk 2-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Jastrzębski i Michał Borkowski.

Do przerwy Narew przeważała, ale oprócz jednej bramki nie udało się tego przekuć na większe prowadzenie. W 13. minucie meczu po wrzutce Ołeha Ochrimenki piłkę głową do siatki gospodarzy wbił Kamil Jastrzębski. Po drodze futbolówka zaliczyła jeszcze obicie od słupka. Płońszczanie zaś upodobali sobie strzały w stylu futbolu amerykańskiego, po których piłka zamiast do naszej bramki leciała prosto w oddalony jasny budynek. W 28. minucie z dobrej strony pokazał się Kevin Karwowski, który odebrał piłkę rywalom, przebiegł z nią pół boiska, mijając dwóch piłkarzy PAF-u, a wreszcie z ostrego kąta zacentrował. Niestety piłka przeleciała pomiędzy zawodnikami w granatowych koszulkach.

Druga połowa zaczęła się od licznych ataków gospodarzy, które wyjaśniali raz po raz nasi zawodnicy. Mocne kontrowersje wzbudził sędzia główny w 55. minucie, kiedy Przemysław Olesiński był ewidentnie faulowany od tyłu przez zawodnika PAF-u w polu karnym, a sędzia z jakiegoś powodu nie zdecydował się wskazać na 11. metr. Chwilę później po zgraniu z lewej strony gola mógł zdobyć Mateusz Nakielski, ale piłka przeleciała ponad bramką. W 63. minucie świetną okazję Nakielskiego zablokował w ostatniej chwili obrońca gości, ale już minutę później Michał Borkowski po rzucie rożnym pokonał bramkarza PAF-u.

Wypracowaliśmy sobie kolejne dwie szanse w okolicach 80. minuty, jednak swojego dnia nie miał Przemysław Olesiński i tym razem nie udało mu się strzelić bramki. Narew atakowała do końca meczu, ale zaliczyliśmy już tylko strzał w boczną siatkę.

05.05.2021, Płońsk
Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka
PAF Płońsk – Narew Ostrołęka 0-2 (0-1)
Bramki: Jastrzębski 13, Borkowski 64

Narew: Radczenko – Niedźwiecki, Borkowski, Ochrimenko – Karwowski, Drężewski (72. Dąbrowski), Strzeżysz, Ziemak – Jastrzębski, Olesiński (86. Kubeł), Nakielski (77. Bieńkowski).

Sędziowie: Adrian Karandys – Adam Krzyżanowski, Piotr Rachuta (WS Warszawa)
Żółte kartki: Didorenko, Masiak, Jakubiak – Strzeżysz, Drężewski, Olesiński, Ziemak

2 komentarze do “Trudny mecz, ale zwycięski. PAF – Narew 0-2

Możliwość komentowania została wyłączona.