LigaSeniorzy

Ważne punkty w Bieżuniu. Minimalny wymiar kary

Narew wygrała w Bieżuniu z Wkrą 1-0, po golu Kamila Jastrzębskiego na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy.

Przez całą pierwszą połowę przeważali Narwianie, oddając serię strzałów na bramkę gospodarzy. Uderzenia były jednak zatrzymywane przez bramkarza Wkry. Bardzo blisko gola było w 30. minucie, kiedy po podaniu Ziemaka ze skrzydła piłkę tuż obok słupka posłał Olesiński. Chwilę potem kombinacyjną akcję Ziemaka i Drężewskiego, zakończoną strzałem tego drugiego, wybronił bramkarz. Wkra ograniczała się do przeszkadzania i wybijania piłki przed siebie, z zerową inwencją w kwestii kreowania gry.

Tuż przed przerwą wreszcie udało się pokonać bramkarza rywali. Po wybiciu piłki przez leżącego już obrońcę, strzał po skosie oddał Kamil Jastrzębski i kibice Narwi oglądający mecz przez internet chóralnie westchnęli „uff”.

Druga połowa była dużo mniej interesująca, niż pierwsza. W 66. minucie Wkra miała najlepszą jak dotąd sytuację. Po zderzeniu zawodników obydwu drużyn na skraju pola karnego, sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny tuż zza linii pola karnego. Na szczęście strzał zawodnika Wkry poleciał nad bramką Radczenki. Po minucie Wkra miała jeszcze jedną akcję, ale tym razem górą był interweniujący Andriej Radczenko.

 

08.05.2021, Bieżuń
Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka
Wkra Bieżuń – Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)
Bramki: Jastrzębski 45

Narew Ostrołęka: Radczenko – Niedźwiecki, Borkowski, Ochrimenko – Karwowski, Strzeżysz (85. Białobrzeski) , Drężewski (60. Dąbrowski), Ziemak – Jastrzębski (90. Kubeł), Olesiński, Nakielski (75. Turek).

Sędziował: Tadeusz Siemionko

Jeden komentarz do “Ważne punkty w Bieżuniu. Minimalny wymiar kary

Możliwość komentowania została wyłączona.