Dziś transmisja na żywo na YouTube

Zapraszamy dzisiaj na mecz z KS Wąsewo na stadion przy ul. Witosa w Ostrołęce. Dla tych, którzy nie mogą być z nami, dla tych, którzy mają jeszcze obawy przed wychodzeniem z powodów zdrowotnych oraz dla kibiców z Wąsewa i innych miejscowości przygotowujemy transmisję na żywo na portalu YouTube.

Dla ułatwienia umieścimy poniżej tego tekstu także okienko z transmisją. Jeśli wszystko będzie ok, powinna być ona w wysokiej jakości, zatem można spokojnie odpalić ją na pełnym ekranie komputera. Ostatnio, gdy transmitowaliśmy przez YouTube, niektórzy nie wiedzieli, że portal ten potrafi automatycznie ustawić niższą jakość, niż jest dostępna. Aby sprawdzić, jaką jakość oglądamy, trzeba kliknąć na zębatkę po prawej stronie na dole ekranu, dalej wybrać jakość i jak najwyższą cyfrę. Oczywiście, jeśli nasz internet jest słaby, to lepiej będzie zredukować jakość, na rzecz większej płynności.

Zapraszamy do oglądania i wspierania Narwi!

4 komentarze do “Dziś transmisja na żywo na YouTube

 • 15/05/2021 o 21:37
  Permalink

  Ta wysoka rozdzielczosc powoduje chyba podwieszanie sie relacji i taki skokowy odbior… albo problem z transmisja danych..

  • 16/05/2021 o 08:54
   Permalink

   Miałeś tak przez całą transmisję, czy przez jakiś czas?

 • 17/05/2021 o 08:58
  Permalink

  Cała pierwsza połowę. Ale jak jest na Fb to tych problemów nie ma. Może zasięg sieci (poziom sygnału) na Estadio Witosa nie jest wystarczający. Ale nie ma się co czepiać i tak jest niezle.
  pozdrawiam

  • 18/05/2021 o 14:36
   Permalink

   Następnym razem sprawdzimy jeszcze inaczej ustawienia 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.