Rezerwy

„Dwójka” wygrywa w meczu na szczycie!

Liderujący lidze FC Różan musiał dzisiaj uznać wyższość drużyny Narwi II Ostrołęka, która po wyrównanym meczu zwyciężyła 2:1.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Narwi II, która miała kilka sytuacji strzeleckich. Niestety wiele do życzenia pozostawiała finalizacja akcji i przynajmniej trzy dobre okazje kończyliśmy strzałem wprost w Sebastiana Szczechowiaka. Wszystkie bramki padły już po zmianie stron. Druga połowa rozpoczęła się z opóźnieniem, gdyż Paweł Grala musiał zostać zabrany do szpitala karetką. Pięć minut po wznowieniu po asyście powracającego do gry Piotra Ludwiczaka, bramkarza rywali pokonał Wiktor Kruczyński. Następnie goście wyrównali. W 85. minucie Narew II przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę, kiedy Łukasz Olbryś zdobył głową gola na 2:1, po wrzutce Huberta Sadłowskiego. Przyjezdni przycisnęli i do końca starali się wyrównać, zdając sobie sprawę z wagi dzisiejszego zwycięstwa.

Narew II zagrała dobry mecz, mając przewagę w pierwszej połowie. Gdy to Różan przeważał w drugiej połowie, udało się nam dwa razy umieścić piłkę w siatce. Oznacza to, że rezerwy pozostają w walce o awans do A-klasy.

06.06.2021, Ostrołęka
Klasa B, grupa ostrołęcka
Narew II Ostrołęka – FC 2012 Różan 2:1 (0:0)
Bramki: Kruczyński 50, Olbryś 85 – ? 78

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Grala (46. Jankowski), Gocłowski, Bolc, Madrak (68. H. Sadłowski) – Grudziński, Kruczyński (88. Dąbkowski) – Szczepanek (68. Sokołowski), Bieńkowski, Ludwiczak – Klec (72. Olbryś).

Sędziował: Arkadiusz Wargulewski (Olszewo-Borki)
Żółte kartki: Grudziński, Olbryś – Ciak, Bałas.

3 komentarze do “„Dwójka” wygrywa w meczu na szczycie!

  • Tak więc mamy mecz zaległy z Lelisem iloma bramkami musimy wygrać by awansować z pierwszego miejsca bądź z drugiego dające baraż?

  • To raczej nie jest prawdopodobne bo mamy 3 miejsce niestety jak w banku.
    Oni maja po 2 mecze jeszcze a my tylko jeden – i my mamy o 3 punkty mniej.

  • Nie spojrzałem w terminarz. Liga ogólnie powinna kończyć się po meczu z Różanem więc to tak skojarzyło się, a umknęły mi przecież zaległe kolejki. A co do gry chłopaków to fajnie grają, ale szkoda meczu jesiennego z Goworowem i wiosennego z Mystkówcem.

Możliwość komentowania została wyłączona.