AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2009

Duża frekwencja na naborze rocznika 2009

43 chłopców pojawiło się na naborze do rocznika 2009 Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka. Najliczniejsza grupa pochodzi z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, której 22 zawodników przyszło pokazać się trenerom. Szesnastu chłopców to dotychczasowi zawodnicy Rzekunianki Rzekuń, a pozostali przybyli z różnych klubów powiatu ostrołęckiego.

Względem naboru z ubiegłego roku, tegoroczny był bardziej skondensowany, dzięki czemu właściwe testy trwały od godziny 18:00 do 20:00, podczas gdy rok temu wszystkie etapy testów trwały dwa razy dłużej. Zrezygnowaliśmy z zadań, które dawały najmniej informacji, oraz powiększyliśmy jeszcze liczbę trenerów biorących udział w zajęciach z dziećmi (nie wszyscy są na zdjęciu).

Chcielibyśmy podziękować za przybycie i zaangażowanie wszystkim młodym piłkarzom, ich rodzicom i opiekunom, a także trenerom i sztabowi organizacyjnemu. Osobne podziękowania kierujemy w stronę firmy Starglass, która ufundowała koszulki dla wszystkich testowanych zawodników. To żywa przyjemność widzieć uśmiechnięte dzieci  – napisał nam prezes tej firmy, Dariusz Gocłowski.

Do zobaczenia już niebawem na treningach AP Narew Ostrołęka!

 

fot. główna – Rafał Dzierzgowski; pozostałe – tm

3 komentarze do “Duża frekwencja na naborze rocznika 2009

  • Jak to dobrze ze swieto bylo w sobote. Dzis zbik u siebie nie wygral z promna z pod radomia i po mekach bylo 2-2. W sobote ma raczej male szanse…. uff ze to nie my 🙂

  • Kiedy będzie statystyczne podsumowanie sezonu i młodzieżowiec sezonu?

Możliwość komentowania została wyłączona.