LigaRywaleSeniorzy

Ostatnie rozstrzygnięcia ligowe: spadek Tęczy Ojrzeń

Tęcza Ojrzeń przegrała u siebie 0-2 z Wymakraczem Długosiodło w drugim meczu barażowym o pozostanie w lidze okręgowej. W środę w Długosiodle gospodarze wygrali 3-2. Oznacza to, że Wymakracz, który zajął trzecie miejsce w A-klasie, podobnie jak poprzedzające go w tabeli Rzekunianka Rzekuń i Kurpik Kadzidło, awansowała do ligi okręgowej.

Już wcześniej wiadomo było, że okręgówkę opuści GKS Pokrzywnica, a dzisiaj dołączyła do niej Tęcza Ojrzeń. Kibice klubów okręgówki nie zobaczą także Narwi Ostrołęka i Żbika Nasielsk, które awansowały do IV ligi. Narew zwyciężyła rozgrywki, natomiast Żbik bił się w barażach z LKS-em Promna z grupy radomskiej. U siebie nasielczanie zremisowali 2-2, natomiast rewanż w Promnej pomimo szybkiego wyjścia na prowadzenie przez gospodarzy (gol w pierwszej minucie), zakończył się zwycięstwem Żbika 3:1.

Awans do IV ligi: Narew Ostrołęka
Awans do IV ligi po barażach: Żbik Nasielsk
Spadek do A-klasy po barażach: Tęcza Ojrzeń
Spadek do A-klasy: GKS Pokrzywnica.

Niedługo przedstawimy na stronie statystyczne podsumowanie rozgrywek LO Ciechanów-Ostrołęka sezonu 2020/21.

Lokalnym drużynom, które wywalczyły awans do wyższych klas składamy gratulacje!

4 komentarze do “Ostatnie rozstrzygnięcia ligowe: spadek Tęczy Ojrzeń

  • Wypadałoby im pogratulować. Oni to zrobili na fb, jak Narew awansowała.
    Przypominam, że to 3 drużyna z okręgu ostrołęckiego i tylko 40 km od miasta. Tylko inny powiat.
    Szanujmy i tych co leżą poza administracyjnym powiatem ostrołęckim, aby więcej mieć sympatyków w przyszłości w rozgrywkach ligi krajowej a nie kos z innymi drużynami w regionie ostrołęckim. Warto, to nie wiele kosztuje, dobre gesty wobec innych zespołów z bliższych i dalszych okolic.

Możliwość komentowania została wyłączona.