Podział grup w rozgrywkach delegatury Ciechanów-Ostrołęka

Delegatura Ciechanów-Ostrołęka działająca w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej opublikowała podział grup seniorskich i młodzieżowych w rozgrywkach prowadzonych pod jej egidą. Prawdopodobnie w młodzieżowych ligach może dochodzić jeszcze do małych korekt (tak bywało w latach minionych). Opublikowanie składu grup oznacza też, że niedługo znany będzie terminarz.

Poniżej przedstawiamy podział, zaznaczając na niebiesko zespoły z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz na czerwono zespoły Narwi lub APN Narew.

Ligi seniorów

Klasa okręgowa:

Błękitni Raciąż, GKS Strzegowo, Iskra Krasne, Kryształ Glinojeck, Konopianka Konopki, Korona Szydłowo, Kurpik Kadzidło, KS Wąsewo, MKS Ciechanów, Nadnarwianka Pułtusk, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, PAF Płońsk, Rzekunianka Rzekuń, Sona Nowe Miasto,  Wkra Bieżuń, Wymakracz Długosiodło.

Klasa A:

Bartnik Myszyniec, FC 2012 Różan, GKS Gumino, GKS Pokrzywnica, GUKS Krasnosielc, Korona Karolinowo, Opia Opinogóra, Orlęta Baboszewo, Orzeł Sypniewo, Pełta Karniewo, Tęcza Ojrzeń, ULKS Ołdaki, Wkra Radzanów, Wkra Sochocin.

Klasa B, grupa 1 – Ciechanów:

APN Olimp Ciechanów, Błękitni II Raciąż, Boruta Kuczbork, Gladiator Słoszewo, Gryf Kownaty Żędowe, Jutrzenka Unieck, Orzyc Chorzele, PAF II Płońsk, Tamka Dzierzgowo, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Wkra Cieksyn, Żak Szreńsk, Żbik II Nasielsk.

Klasa B, grupa 2 – Ostrołęka:

GKS Andrzejewo, GKS Łyse, GLKS Lelis, Iskra Zaręby Kościelne, Mazowsze Jednorożec, Narew II Ostrołęka, Orz Goworowo, Świt Baranowo, WKS Mystkówiec.


Ligi okręgowe młodzieżowe

Uwaga! Od trampkarzy wzwyż ponad tymi ligami znajdują się Ekstraliga i po dwie grupy I ligi mazowieckiej. Będą w nich występowały zespoły APN Narew Ostrołęka oraz zespół Korony Ostrołęka. Podamy podział grup, kiedy zostanie on ostatecznie zatwierdzony (związek miał już próbny podział). Na razie przedstawiamy jako „dopisek” drużyny z terenu delegatury Ciechanów-Ostrołęka, które grać mają w wyższych ligach.

U17 – Junior młodszy B1 – rocznik 2005
> W Ekstralidze brak drużyn z C-O
> W I lidze wojewódzkiej APN Narew Ostrołęka oraz Mławianka Mława.

I liga: APN Olimp Ciechanów, Football School Płońsk, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, PAF Płońsk.

 

U16 – Junior młodszy B2 – rocznik 2006
> W Ekstralidze brak drużyn z C-O
> W I lidze wojewódzkiej APN Narew Ostrołęka, Korona Ostrołęka, MKS Przasnysz i Wkra Żuromin.

I liga: Korona Karolinowo, MKS Ciechanów, Młode Orły Nadnarwianki Pultusk, Orzeł Sypniewo, Wymakracz Długosiodło.

II liga: Konopianka Konopki, Opia Opinogóra, Orlęta Baboszewo, Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk.

 

U-15 Trampkarz C1 – rocznik 2007
> W Ekstralidze APN Narew Ostrołęka.
> W I lidze wojewódzkiej Żbik Nasielsk.

I liga: GKS Strzegowo, Błękitni Raciąż, Iskra Krasne, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

II liga, grupa 1: Korona Szydłowo, Kryształ Glinojeck, Wkra Bieżuń, Wkra Radzanów, Wkra Sochocin.

II liga, grupa 2: Makowianka Maków Mazowiecki, Mazowsze Jednorożec, Olympic Łyse, Orz Goworowo, Orzeł Sypniewo, Orzyc Chorzele.

 

U-14 Trampkarz C2 – rocznik 2008
> W Ekstralidze Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
> W I lidze wojewódzkiej APN Olimp Ciechanów, Narew Ostrołęka i Waleczni Olszewo-Borki.

I liga: Football Academy Płońsk, Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka, Football School Płońsk, MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Narew II Ostrołęka, PAF Płońsk, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna.

II liga, grupa 1: GKS Gumino, Orlęta Baboszewo, Sokół Nasielsk (dziewczęta), Trójka Ciechanów, Żbik Nasielsk.

II liga, grupa 2: Bartnik Myszyniec, FUKS Pułtusk (dziewczęta), GKS Pokrzywnica, Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk.

 


W poniższych rocznikach nie ma lig mazowieckich.

U-13 Młodzik D1 – rocznik 2009

I liga: AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, Boruta Kuczbork, Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka, Mławianka Mława, Waleczni Olszewo-Borki, Wkra Żuromin.

II liga, grupa 1: AP II Ciechanów, Błękitni Raciąż, Lider Zakroczym, MKS Ciechanów, Narew Ostrołęka.

II liga, grupa 2: Jantar Ostrołęka (dziewczęta), KS Wąsewo, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Narew II Ostrołęka, Waleczni II Olszewo-Borki.

 

U-12 Młodzik D2 – rocznik 2010

I liga: AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, APN Ostrołęka, Football School Płońsk, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Sokół Nasielsk (dziewczęta), Waleczni Olszewo-Borki.

II liga, grupa 1: As Glinojeck, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, PAF Płońsk, Sona Nowe Miasto, Tęcza Ojrzeń, Wkra Radzanów, Żbik Nasielsk.

II liga, grupa 2: FC 2012 Różan, GKS Pokrzywnica, Iskra Krasne, MKS Przasnysz, Makowianka Maków Mazowiecki, Mławianka II Mława, Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk, Orzyc Chorzele.

III liga, grupa 3: APN II Ostrołęka, Korona Ostrołęka, Kurpie Myszyniec, Orz Goworowo, Orzeł Sypniewo, Świt Baranowo, UKS Narew Ostrołęka, ULKS Ołdaki.

 

U-11 Orlik E1 – rocznik 2011

I liga: AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, APN Ostrołęka, Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka, Korona Ostrołęka, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Wkra Żuromin, Żbik Nasielsk.

II liga, grupa 1: Boruta Kuczbork, GKS Strzegowo, Konopianka Konopki, MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Wkra Bieżuń.

II liga, grupa 2: Football Academy Płońsk, GKS Świercze, Lider Zakroczym, Mławianka II Mława, Opia Opinogóra, Trójka Ciechanów.

II liga, grupa 3: APN II Ostrołęka, Jantar Ostrołęka (dziewczęta), KAS Kadzidło, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Ostrovia Ostrów Mazowiecka.


W poniższych ligach nie ma poziomów ligowych, tylko grupy terytorialne.

U-10 Orlik E2 – rocznik 2012

Grupa 1 (Mława): GKS Strzegowo, Kryształ Glinojeck, Mławianka Mława, Nazar Mława, Wkra Bieżuń, Wkra Żuromin.

Grupa 2 (Przasnysz): FC 2012 Różan, GUKS Krasnosielc, Iskra Krasne, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, MKS Przasnysz, Orzyc Chorzele, Pełta Karniewo.

Grupa 3 (Płońsk): Football School Płońsk, GKS Naruszewo, Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk, PAF Płońsk, Sokół Nasielsk (dziewczęta), Żbik Nasielsk.

Grupa 4 (Ciechanów): AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, Korona Szydłowo, MKS Ciechanów, MKS II Przasnysz, Makowianka Maków Mazowiecki.

Grupa 5 (Ostrołęka): APN Ostrołęka, KAS Kadzidło, Korona Ostrołęka, Kurpie Myszyniec, Rzekunianka Rzekuń, Waleczni Olszewo-Borki.

Grupa 6 (Ostrów Maz.): APN II Ostrołęka, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, LUKS Czerwin, Orz Goworowo, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.

 

U-9 Żak F1 – rocznik 2013

Grupa 1: APN II Ostrołęka, AS Progres Płońsk, GKS Świercze, Nazar II Mława, Tęcza Ojrzeń, Żbik Nasielsk.

Grupa 2: AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Nazar Mława, Wkra Żuromin.

Grupa 3: APN Ostrołęka, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Korona Ostrołęka, LUKS Czerwin, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Orzeł Sypniewo.

 

U-8 Żak F2 – rocznik 2014

Grupa 1: AP Ciechanów, Football School Płońsk, MKS Przasnysz, Mławianka Mława.

Grupa 2: AP II Ciechanów, Lider Zakroczym, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, Sokół Nasielsk (dziewczęta), Żbik Nasielsk.

Grupa 3: Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Korona Ostrołęka, Kurpie Myszyniec, Olympic Łyse, Orz Goworowo, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Rzekunianka Rzekuń, Waleczni Olszewo-Borki.

opracowanie: tm

4 thoughts on “Podział grup w rozgrywkach delegatury Ciechanów-Ostrołęka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *