Seniorzy

Koszulki na sezon 2021/2022

Sezon 2021/2022 coraz bliżej, zatem pora przedstawić koszulki, w jakich Niebiesko-Czerwoni zagrają w lidze. W firmie Keeza zamówiliśmy dwa komplety, jeden właśnie niebiesko-czerwony, drugi biały, oba zaprojektowane przez członka zarządu Narwi, Tomasza Mrozka.

Na piersiach znajdują się dwa herby – Narwi oraz miasta Ostrołęki, poniżej hasło, które nam przyświeca – „Gramy dla Ostrołęki”, bo gramy dla Was, głównie mieszkańców Ostrołęki. Niżej znalazło się miejsce dla drugiego, oprócz miasta, głównego Partnera Narwi, firmy OTBS. Na plecach poza numerami i nazwą klubu znajdują się loga firm Akademia Smaku, R-Projekt i Metrohouse Ostrołęka. W tle na niebiesko-czerwonej koszulce znajduje się wzór, który może kojarzyć się w różne sposoby. Może to być układanka, wzór z piłki, a może plastry kurpiowskiego miodu? Interpretacja jest dowolna.

Rękawy to miejsce dla kolejnych Partnerów. Na lewy trafiły logotypy firm Solidbud Łukasz Kobrzyński, SUPERBET i Szkoły Nauki Jazdy „Na Luzie”. Na prawym od góry są ŁUK-DACH, Tacho-Trans oraz Stan Oil Kempisty. Na powyższej grafice nie ma spodenek – tam znajdzie się numer zawodnika oraz tylko jedno logo: programu Klub Kibica Narwianie, aby pokazać, że jego członkowie są dla Narwi bardzo ważnym wsparciem.

Mamy nadzieję, że będą to kolejne „szczęśliwe” stroje Narwi i nasi zawodnicy odniosą w nich wiele zwycięstw.

 

3 komentarze do “Koszulki na sezon 2021/2022

  • Od razu pytam; czy i gdzie będzie można kupić obydwie koszulki ?
    To są najładniejsze koszulki w historii NARWI

    • Niedługo ogłosimy, ale już powiem, że będzie to na zamówienie typu – najpierw wpłacisz, to będzie koszulka. Żeby nie było zakładania za kogoś, kto się rozmyśli 🙂 Doświadczenie nas uczy każdego dnia

Możliwość komentowania została wyłączona.