SeniorzySparingi

Ostatni sparing również na plus

Piłkarze Narwi Ostrołęka wygrali czwarty sparing w tym okresie przygotowawczym (na cztery zagrane), tym razem z czwartoligową Warmią Grajewo. Niebiesko-Czerwoni wygrali 3:2, po dwóch golach Przemysława Olesińskiego oraz jednym Mateusza Nakielskiego.

Pierwszy gol to wykorzystanie błędu bramkarza Warmii. Mateusz Nakielski naciskał na niego i przejął piłkę, podając ją do Przemysława Olesińskiego, który trafił na pustą bramkę. W 35. minucie gospodarze przeprowadzili akcję prawym skrzydłem, zacentrowali i tam udało się zawodnikowi rywali szybko przyjąć i od razu uderzyć przy słupku bramki Stepnowskiego. Do przerwy wynik 1:1.

Tuż po przerwie po wrzutce Mateusza Małkiewicza, główką na 2:1 dla nas trafił Przemysław Olesiński. 10. minut później, w sumie nie wiadomo za co, sędzia asystent pokazał karny dla gospodarzy. Po chwili było już 2:2, po uderzeniu z wapna. Na tym strzelanie się nie skończyło, bo w 65. minucie, po wrzutce ze środka pola Mateusz Nakielski musnął piłę, myląc bramkarza Warmii.

Warmia Grajewo – Narew Ostrołęka 2:3
Bramki: ? 35, ? 56 (k) – Olesiński 20, 47, Nakielski 65

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Maciuszko, Dzbeński, Ochrimenko, K. Drężek, Małkiewicz, Ziemak, Gałązka, Nakielski, Olesiński, Jastrzębski. Ponadto grali: Strzeżysz, Dąbrowski, Kaczorek, Karwowski, Kubeł, Banach, Szmigiel.

 

3 komentarze do “Ostatni sparing również na plus

  • Trochę za dużo goli straconych w sparingach ?co i czy można coś z tym zrobić ? Jak poprawić defensywę ?

    • Graliśmy poza Kadzidłem z samymi wyżej notowanymi rywalami więc nic dziwnego że i bramki tracimy. To nie okręgówka już.

Możliwość komentowania została wyłączona.