LigaRezerwyRywaleSeniorzy

Wyjazdowy weekend obu drużyn seniorów

W sobotę o 15:30 pierwsza drużyna Narwi wyjeżdża na mecz do Marek, gdzie spotka się z dawno nie widzianą przez naszych piłkarzy Marcovią. Nasze kluby spotykały się ze sobą sześciokrotnie, ale ostatni pojedynek miał miejsce w 2002 roku.

W kwietniu 2002 roku wygraliśmy z Marcovią 1-0 na wyjeździe, a decydującego gola strzelił Andrzej Kamiński. Wcześniej pokonaliśmy zespół z Marek 4-0 u siebie. Ogólny bilans starć jest korzystny dla niebiesko-czerwonych. Wygraliśmy cztery mecze z Marcovią, jeden zremisowaliśmy i tylko jeden przegraliśmy, prowadząc w bilansie bramek 11:4.

Pomimo naprawdę ciekawych nazwisk w składzie nasi sobotni rywale są w tabeli dopiero na 10. miejscu – zaliczyli jedno zwycięstwo, aż trzy remisy i jedną porażkę. Nie można ich jednak lekceważyć, gdyż przed sezonem byli oni wskazywani jako jeden z faworytów do czołowej trójki.

Z meczu przeprowadzimy transmisję na naszej stronie na Facebooku (link). Mecz posędziuje arbiter z Wydziału Sędziowskiego OZPN Siedlce, Paweł Wasiluk.

Forbet IV Liga Mazowiecka
Sobota, 04.09.2021, godz. 15:30
Marki
Marcovia Marki – Narew Ostrołęka


Z kolei w niedzielę o 13:00 w Zarębach Kościelnych Narew II zagra z tamtejszą Iskrą. Drużyna rezerw miała zmierzyć się z nią już wcześniej, w Pucharze Polski, ale Iskra nie zebrała składu na mecz i oddała go walkowerem, rezygnując z pucharowych bojów. Zespół rywali jest zagadką, bo w pierwszej kolejce ligowej pauzował, a odnośnie jego przygotowań do sezonu nie wiemy praktycznie nic.

Mecz poprowadzi sędzia Mateusz Brzostek.

Klasa B COOZPN, grupa 2 (ostrołęcka)
Niedziela, 05.09.2021, godz. 13:00
Zaręby Kościelne
Iskra Zaręby Kościelne – Narew II Ostrołęka

 

3 komentarze do “Wyjazdowy weekend obu drużyn seniorów

    • Miały dużo mniejsze zasięgi, a kiedy przenieśliśmy sie na YouTube co chwilę były prośby, żeby wracać na Facebook. Poza tym na wyjazdach obsługa FB jest dużo łatwiejsza.

  • Właśnie co z zapowiadaną transmisją na YouTube miało być profesjonalnie ?

Możliwość komentowania została wyłączona.