Podziękowania dla zawodników

W przerwie meczu ze Żbikiem Nasielsk odbyła się skromna, ale sympatyczna uroczystość. Pięciu byłych zawodników Narwi odebrało pamiątkowe koszulki z tego sezonu z własnymi nazwiskami i numerami, z jakimi występowali w barwach naszego klubu.

W ten symboliczny sposób chcieliśmy spiąć klamrą moment rozpoczęcia odbudowy Narwi po wycofaniu z ligi kilka lat temu i dzień dzisiejszy, gdy znów jesteśmy w IV lidze. Dziękujemy wszystkim, którzy walczyli z nami o kolejne awansy a wybrana ósemka zawodników to oczywiście tylko reprezentanci tej grupy około 60 piłkarzy, którzy przez ten czas przewinęli się przez klub – powiedział rzecznik prasowy Narwi Tomasz Mrozek, który wręczał koszulki zawodnikom.

Otrzymali je, wraz z brawami od publiczności: Tomasz Jóźwiak, Daniel Dziczek, Adam Mierzejewski, Radosław Popieniek i Daniel Woźniak. Rodzinne sprawy zatrzymały kolejnych wyróżnionych – Kamila Gontarza, Michała Markowskiego i Mariusza Marczaka.

Wybraliśmy tylko zawodników, którzy już nie grają w piłkę, dlatego brak jest wśród wymienionych chociażby Piotra Dąbrowskiego, czy Mateusza Pełtaka – tłumaczył Mrozek.

Pozostałym wyróżnionym koszulki zostaną wręczone w najbliższym czasie.

fot. główne Adrian Drężek, poniżej Tomasz Mrozek

3 komentarze do “Podziękowania dla zawodników

  • 14/09/2021 o 07:37
    Permalink

    37 31 28 22 39 31 31 38 24 32

Możliwość komentowania została wyłączona.