Dwa razy Szklanko, dwa razy Staszczuk. Narew dalej w Pucharze Polski

Narew zameldowała się w kolejnej rundzie Pucharu Polska, po zwycięstwie 4:0 na wyjeździe z Iskrą Krasne. Dwie bramki strzelił Adam Szklanko, dwie Maciej Staszczuk. Co ciekawe w drugiej połowie zagrał trener Andrzej Sieradzki, który zaliczył dwie asysty.

Trener mając na względzie niedzielny mecz ligowy z Wisłą II Płock (ostatnio pokonała KS CK Troszyn 7:1), oraz urazy poszczególnych zawodników, wystawił na mecz z Iskrą dosyć eksperymentalny skład, w jakim nasza drużyna jeszcze nigdy nie grała.

Narew wyszła na prowadzenie w 28. minucie, kiedy z rzutu wolnego dośrodkował Damian Gałązka. Akcję zamknął strzałem głową Adam Szklanko, pokonując bramkarza gospodarzy. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy podobną sytuację mieli gospodarze, ale strzał ich zawodnika trafiła w słupek.

W 56. minucie Adam Szklanko jak rasowy snajper wyczekał na granicy spalonego i dostał świetne podanie od Bartka Zimeaka za plecy obrońców. Szklanko poszedł za akcją, minął bramkarza i spokojnie podwyższył na 2:0 dla Narwi.

Na dwadzieścia minut meczu wszedł na boisko… trener Andrzej Sieradzki. Już cztery minuty później zaliczył on asystę przy bramce Macieja Staszczuka. Oprócz niego na boisku pojawił się też powracający po urazie Bartosz Bieńkowski oraz debiutujący w pierwszej drużynie junior, Błażej Babicz. W ogóle skład pełen był dziś wychowanków.

W ostatniej minucie meczu po dwójkowej akcji Sieradzki-Staszczuk ten drugi na raty pokonał bramkarza Iskry, ustalając wynik na 4:0 dla Narwi.

Puchar Polski Ciechanów-Ostrołęka – 4. runda
15.09.2021, Krasne
Iskra Krasne – Narew Ostrołęka 0:4 (0:1)
Bramki: Szklanko 28, 56, Staszczuk 74, 90

Narew Ostrołęka: Radczenko – Banach (70. Babicz), Kaczorek, Ochrimenko, Kubeł – Białobrzeski (70. Sieradzki), Dąbrowski (46. Szmigiel) – Szklanko (76. B.Bieńkowski), Karwowski, Gałązka (46. Ziemak) – Staszczuk.

Sędziował: Radosław Trochimiuk (Przasnysz).

3 komentarze do “Dwa razy Szklanko, dwa razy Staszczuk. Narew dalej w Pucharze Polski

• 15/09/2021 o 19:06
    Permalink

Kolejny raz najgorszy na boisku jest Karwowski. Masakryczny zjazd tego chłopaka połączony z odlotem bo ludzi na mieście nie poznaje już
    Zeby nie byla kryrtka tylko:reszta mlodziezy na plus, naprawdę. Gratulacje takze dla trenera

Permalink

Trener to Karwowskim przede wszystkim musi wstrząsnąć bo od zeszłego roku meczu z Pokrzywnica gdzie strzelił trzy bramki zalicza ogromny zjazd a każdy z młodych robią postępy. Kevin czas na ogarnięcie się bo skończysz w rezerwach albo Rzekuniu, a inne kluby to po prostu przepaść nad nami.