Ważna wygrana i trzy punkty! Narew – Świt Staroźreby 1:0

Piłkarze Narwi Ostrołęka wygrali dzisiaj 1:0 ze Świtem Staroźreby w meczu, który może się później okazać bardzo ważny dla ostatecznego wyglądu tabeli. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Przemysław Olesiński.

Goście pokazali w Ostrołęce bardzo ładną piłkę, starając się grać kombinacyjne akcje i utrzymywać się w posiadaniu piłki. Tego dnia nie mogli jednak sforsować zasieków naszej defensywy, która zagrała „na zero”. Duet młodzieżowców – Kacper Niedźwiecki i Maciej Kubeł, pokazał się z bardzo dobrej, pewnej strony, a pomagali w tym równie skuteczni Paweł Dzbeński i Bartłomiej Ziemak.

Skoro już mowa o młodzieżowcach, to asystę przy golu zaliczył Maciek Kubeł. Piłka, która miała być stracona, trafiła kolejno do Małkiewicza, następnie do Kraski, który wypatrzył wystawiającego się do gry Kubła. Jego podanie do Przemysława Olesińskiego wystawiło Przemka na czystą sytuację, której nasz napastnik nie zmarnował.

Uspokoiło to kibiców na stadionie przy ul. Witosa, bo do tej pory Narew powinna wygrywać już 3-0 lub 4-0. Piękne centry Damiana Gałązki nie były zamykane przez jego kolegów, którzy masowo mijali się z piłką, to przy rogach, to przy akcjach skrzydłem. Koniec końców spokojne i pewne trzy punkty zostały w Ostrołęce. W środę gramy ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski w Pułtusku, a następnie w sobotę mecz ligowy w Troszynie.

25.09.2021, Ostrołęka
Forbet IV Liga Mazowiecka
Narew Ostrołęka – Świt Staroźreby 1:0 (0:0)
Bramka: Olesiński 67

Narew Ostrołęka: Radczenko – Ziemak, Niedźwiecki, Dzbeński, Kubeł – Strzeżysz (81. Dąbrowski) – Jastrzębski, Kraska, Małkiewicz, Gałązka (85. Staszczuk) – Olesiński.
Pozostali rezerwowi: Stepnowski, Nakielski, Kaczorek, Białobrzeski, Szklanko.
Trener: Andrzej Sieradzki.

Świt Staroźreby: Małecki – Sierpiński, M. Unierzyski, Jóźwiak, Padzik – Stawicki, Zieliński, Truskolaski, Krajewski, Zaroślak (87. J. Unierzyski) – Sadowski (68. Bayramov).
Grający trener: Mariusz Unierzyski.

Widzów: ok. 300
Sędziował: Piotr Chojnacki (Mława, WS Warszawa)
Żółte kartki: Strzeżysz, Dzbeński.


Galeria zdjęć autorstwa Roberta Kępistego dostępna na Facebooku:


5 komentarzy do “Ważna wygrana i trzy punkty! Narew – Świt Staroźreby 1:0

 • 25/09/2021 o 19:07
  Permalink

  Brawo za 3 Punkty ale gra w ofensywie nie zbyt dobra… Bramkarz pewny punkt brawo… Gra nie najlepsza ale ważne 3 Punkty…

 • 25/09/2021 o 22:09
  Permalink

  Trudny mecz ale obrona duzo pewniejsza niz z Kcaprem. Radczenko daje spokój co widać. Teraz test prawdziwy i oby pokazał że jesteśmy niezli nie tylko w swoim mniemaniu.

  • 26/09/2021 o 14:08
   Permalink

   Wreszcie zmiana bramkarza i oby jak najdłużej.

 • 26/09/2021 o 08:03
  Permalink

  Brawo Narew. Dobre, solidne zawody, szczególnie w drugiej połowie. Brawo Olesiński, piękne uderzenie zewnętrzną częścią stopy. Więcej odwagi i wiary w swoje umiejętności.
  Powodzenia.

 • 26/09/2021 o 18:24
  Permalink

  Nie tylko dlatego ze ten mecz oglądaliśmy razem, ale w pełni zgadzam się z opinią Trenera Mariana.

Możliwość komentowania została wyłączona.