Rezerwy

Rezerwy zwycięskie. Narew II – Orz Goworowo 3:0

Rezerwy Narwi wygrały na własnym boisku 3:0 z Orzem Goworowo. Bramkami podzielili się Adam Szklanko, Aleksander Dmochowski i Mieszko Grodzki. Zespół poprowadził duet trenerski z pierwszego zespołu – Andrzej Sieradzki i Michał Lelujka.

Narew II wyszła na prowadzenie już w 4. minucie, kiedy przy asyście Bartosza Bieńkowskiego gola zdobył Adam Szklanko. Kolejne dwie bramki nasza drużyna strzeliła w drugiej połowie. W 54. minucie faulowany w polu karnym był Mikołaj Banach, a z rzutu karnego bramkę strzelił Aleksander Dmochowski. W 70. minucie wynik zamknął Mieszko Grodzki, który dostał podanie od Banacha. Piłkę miał na ręce bramkarz Orza, ale nie udało mu się skutecznie powstrzymać podkręconego strzału.

03.10.2021, Ostrołęka
Klasa B Ciechanów-Ostrołęka, grupa II (ostrołęcka)
Narew II Ostrołęka – Orz Goworowo 3:0 (1:0)
Bramki: Szklanko 3, Dmochowski 54 (k), Grodzki 70

Narew II Ostrołęka: Stepnowski – Sadowski (60. Miłoszewski), Bolc (65. Opęchowski), Madrak (63. Babicz), Gocłowski – Białobrzeski (46. Szmigiel), Dmochowski, Karwowski (46. Banach) – Szklanko (46. Grudziński), Grodzki, B. Bieńkowski.

Jeden komentarz do “Rezerwy zwycięskie. Narew II – Orz Goworowo 3:0

  • Fajnie że młody Stepnowski zagral w drugiej drużynie, mimo że wczoraj siedział na ławce.
    Takie zachowanie pozwoli mu zyskać pewności meczowej, której nie było w ostatnich meczach. Trener Sieradzki wie co robi.

Możliwość komentowania została wyłączona.