Z życia klubu

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Piłkarze, sztab trenerski, zarząd i działacze Narwi Ostrołęka pragną życzyć wszystkim kibicom, sponsorom, rywalom ligowym oraz mieszkańcom Ostrołęki i okolic zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

W zbliżającym się nowym roku mamy nadzieję być jedną z Waszych radości, ale życzymy także spełnienia wszystkich marzeń!

P. S. W piątek spotkaliśmy się w Akademii Smaku na klubowej wigilii, wraz z władzami miasta oraz przedstawicielami klubów z nami współpracujących. Oby taka atmosfera panowała między nami zawsze!

 

4 komentarze do “Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  • Narvi na pewno już wiesz o tym kto przybędzie do klubu może nie wiesz o wszystkich ale o kimś na pewno uchyl trochę tajemnicy,z jakiej ligi?jaka pozycja? Z jakiego klubu? Daj kibicom trochę pomyśleć kto to może być 🙂 Chyba wszyscy czekamy na otwarcie okienka i pierwszy trening i zdjęcia z treningu;)

    • Do kibic daj na luz teraz. Każdy myśli teraz o świętach a nie kto przyjdzie do klubu. Mniej więcej o takich rzeczach dowiemy się pewnie w okolicach 7-10 stycznia gdy wtedy zaczną się treningi. O transferach o konkretach nie piszę się przed podpisaniem umowy bo taki transfer równie dobrze mógłby się zakończyć fiaskiem.
      Wesołych Świąt dla niebiesko-czerwonej rodziny ???.

      • Piękny czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Z okazji Świąt wszystkiego najlepszego, dobrego przygotowania do sezonu, rychłego powrotu do czołówki makroregionu zawodnikom,trenerom,calemu zarządowi, wszystkim Narwian Om, także tym, których nie ma na zdjęciu życzy Marian Szarama

Możliwość komentowania została wyłączona.