Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Piłkarze, sztab trenerski, zarząd i działacze Narwi Ostrołęka pragną życzyć wszystkim kibicom, sponsorom, rywalom ligowym oraz mieszkańcom Ostrołęki i okolic zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

W zbliżającym się nowym roku mamy nadzieję być jedną z Waszych radości, ale życzymy także spełnienia wszystkich marzeń!

P. S. W piątek spotkaliśmy się w Akademii Smaku na klubowej wigilii, wraz z władzami miasta oraz przedstawicielami klubów z nami współpracujących. Oby taka atmosfera panowała między nami zawsze!

 

4 komentarze do “Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 • 22/12/2021 o 18:10
  Permalink

  Narvi na pewno już wiesz o tym kto przybędzie do klubu może nie wiesz o wszystkich ale o kimś na pewno uchyl trochę tajemnicy,z jakiej ligi?jaka pozycja? Z jakiego klubu? Daj kibicom trochę pomyśleć kto to może być 🙂 Chyba wszyscy czekamy na otwarcie okienka i pierwszy trening i zdjęcia z treningu;)

  • 22/12/2021 o 20:20
   Permalink

   Do kibic daj na luz teraz. Każdy myśli teraz o świętach a nie kto przyjdzie do klubu. Mniej więcej o takich rzeczach dowiemy się pewnie w okolicach 7-10 stycznia gdy wtedy zaczną się treningi. O transferach o konkretach nie piszę się przed podpisaniem umowy bo taki transfer równie dobrze mógłby się zakończyć fiaskiem.
   Wesołych Świąt dla niebiesko-czerwonej rodziny ???.

   • 23/12/2021 o 17:29
    Permalink

    Piękny czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Z okazji Świąt wszystkiego najlepszego, dobrego przygotowania do sezonu, rychłego powrotu do czołówki makroregionu zawodnikom,trenerom,calemu zarządowi, wszystkim Narwian Om, także tym, których nie ma na zdjęciu życzy Marian Szarama

   • 28/12/2021 o 13:22
    Permalink

    Bardzo słuszna uwaga, wszystko w swoim czasie.

Możliwość komentowania została wyłączona.