Porażka w Karczewie

Narew przegrała 3:0 w wyjazdowym meczu z czwartoligowym Mazurem Karczew. Trzeba przyznać, że mimo niezłych momentów naszych zawodników, gospodarze zasłużyli na to zwycięstwo.

W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany i obie strony miały swoje okazje na wyjście na prowadzenie. Narew najlepszą miała w 28. minucie meczu. Damian Gałązka znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem po świetnym podaniu ze środka od Mateusza Małkiewicza i uderzył nad bramką. Gospodarze pierwszego gola strzelili w 11. minucie. Zawodnik Mazura oddał strzał zza pola karnego, który został obroniony przez Stepnowskiego, ale dobitka wylądowała w siatce. Trochę przysnęła obrona, bo strzelec bramki nie był przez nikogo pilnowany. Mazur podwyższył w 39. minucie strzałem głową po rzucie rożnym.

Po przerwie tempo spotkania było już wolniejsze i sytuacji na bramki było mniej. W 69. minucie padł ostatni gol tego meczu. Mocny strzał z z 18. metrów wpadł przy bliższym słupku bramki. Minutę po tej sytuacji Małkiewicz dostał czerwoną kartkę, ale sędzia pozwolił dokończyć mecz w jedenastu. Na boisko wszedł Bartosz Bieńkowski. W końcówce dobrą interwencję zaliczył Stepnowski parując mocny strzał na rzut rożny.

Mazur Karczew – Narew Ostrołęka 3:0 (2:0)
Bramki: Majchrzak 11′, Słomka 39′, testowany 69′.

Narew: Stepnowski – zaw. testowany I (46. zaw. testowany II), Niedźwiecki (79. Gocłowski), zaw. testowany III, Ziemak (79. Kubeł), Strzeżysz, Maciuszko (46. Karwowski), Małkiewicz (70. B. Bieńkowski), Gałązka (79. Grodzki), Olesiński (69. Staszczuk), Jastrzębski (61. Drężek).

One thought on “Porażka w Karczewie

  • 17/02/2022 o 20:44
    Permalink

    wzmocnienia jakies beda?

Możliwość komentowania została wyłączona.