AkademiaMłodzież NarwiRezerwyRocznik 2006

Wysokie wygrane rezerw i juniorów. 6:0 i 10:0!

Rezerwy Narwi pokonały Orz Goworowo 6:0 w sparingowym meczu rozegranym w niedzielę w Ostrołęce. Tymczasem juniorzy z rocznika 2006 podejmowali rówieśników z MKS-u Przasnysz i wygrali aż 10:0.

Dwójka dowodzona przez trenera Łukasza Bałazego miała wreszcie możliwość wystawienia bardziej optymalnego składu i zakończyło się to wysoką wygraną po dobrym meczu. Także juniorzy trenowani przez Pawła Samsla i Marcina Romana pochwalić się mogą poważną „strzelaniną” i dwucyfrówką. Za tydzień Przasnysz będzie miał możliwość rewanżu, gdyż zespoły zagrają ze sobą ponownie, ale tym razem na boisku rywali.

20.02.2022, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew II Ostrołęka – Orz Goworowo 6:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Olbryś dwie, Jan Białobrzeski dwie, Mikołaj Banach, Kevin Karwowski

Narew II Ostrołęka: A. Drężek – Babicz, Opęchowski, Bolc, Kubeł – Białobrzeski, Karwowski, Miłoszewski, Banach – Olbryś, Kubat. Oraz: Pędzich, Grala, J. Bieńkowski, Sadowski, Sadłowski, Bąk, Grodzki, W. Il, Kwiatkowski.

20.02.2022, Ostrołęka
Mecz sparingowy juniorów
Narew Ostrołęka r. 2006 – MKS Przasnysz r. 2006 10:0
Bramki: Dominik Borowiecki trzy, Bartosz Rogoziński trzy, Franciszek Jastrzębski, Kuba Trzciński, Igor Olszewski, Kacper Domian

tm

P.S. Zdjęcie z poprzedniego meczu rezerw z Orzem, w rundzie jesiennej. Fot. OlaG-foto.

6 komentarzy do “Wysokie wygrane rezerw i juniorów. 6:0 i 10:0!

  • Kubeł, Białobrzeski, Karwowski, Banach nie grali wczoraj w jedynce, chyba nie są przesunięci do dwójki?

    • Nie mieli grania wczoraj, to grali dzisiaj. Natomiast czy wszyscy będą w pierwszym zespole na stałe, tego nie wiem. Każdy walczy o miejsce w składzie, jak co okienko.

    • Panowie, trochę mndiej radykalizmu. Druga drużyna jest po to aby zachowali rytm meczwy rezerwowi, dochodzili do dyspozycji kontuzjowani byli testowani nowi zawodnicy. Poza tym na prawdę wśród wychowanków akademii i innych klubów ostrleckich nie ma dwóch zawodników, którzy mogą zagrać na poziomie czwartej ligi? Panowie zaufajmy swoim wychowankom.

  • Piotr Kubat mam nadzieje, ze tez gra za pieniążki, bo transfer fantastyczny. Gość odkurzony zza światow. Pewnie z 3 sezony przerwy, forma fizyczna fatalna a przecież rezerwy są po to, żeby młodzi się w nich ogrywali. Tragiczna polityka klubu.

  • Dokładnie popieram. Mam nadzieję że że nasi młodzi zawodnicy nie zostaną zesłani do dwójki bo przychodzą nowi zawodnicy. Trzeba to dobrze zbilansować tak aby nie było niezadowoleń. Np taki Maciek Kubeł powinien grać w pierwszej jedenastce a nie w dwójce. Akurat jest paru starszych zawodników którzy prezentują poziom nie pierwszej a drugiej drużyny.

Możliwość komentowania została wyłączona.