SeniorzySparingi

Łomża – Narew 0:1. Dobry sparing mimo wąskiej kadry

Narew wygrała 1:0 w sparingu, rozegranym w Łomży z tamtejszym ŁKS-em. Podlaski czwartoligowiec zagrał z nami otwartą piłkę i był wartościowym przeciwnikiem.

Osłabiona kadrowo przez kontuzje Narew objęła prowadzenie po strzale Przemysława Olesińskiego w 21. minucie, kiedy wykorzystał on asystę Kamila Jastrzębskiego. Pomimo poszczególnych błędów gra wyglądała dużo lepiej, niż w poprzednich sparingach. Narew miała jeszcze dwie dogodne sytuacje strzeleckie, których nie wykorzystał Przemek Olesiński. Raz mógł podawać do lepiej ustawionego Konrada Drężka, któremu pozostałby praktycznie strzał do pustej bramki. Innym razem również wybrał strzał, ale nie udało się zamienić go na gola.

Negatywnym wydarzeniem pierwszej połowy była kontuzja Kacpra Stepnowskiego, który opuścić musiał boisko. Jego miejsce zajął Adrian Drężek, który zaprezentował się dobrze, w końcówce dwukrotnie popisując się świetnymi interwencjami, kiedy wydawało się, że ŁKS wyrówna stan meczu.

Po meczu zaplanowany jest jeszcze jeden sparing w Łomży, w którym ŁKS II podejmuje Narew II.

26.02.2022, Łomża
Mecz sparingowy
ŁKS Łomża – Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)
Bramka: Olesiński 21

Narew Ostrołęka: Stepnowski (28. A. Drężek) – zawodnik testowany (85. Białobrzeski), Niedźwiecki, Dąbrowski, Dzbeński (82. Kubeł) – Strzeżysz (75. Karwowski) – K. Drężek, Małkiewicz, Kraska, Jastrzębski – Olesiński.

 

7 komentarzy do “Łomża – Narew 0:1. Dobry sparing mimo wąskiej kadry

  • Dokładnie liga za dwa tyg a my jesteśmy bez bramkarza i innych wzmocnień.

   • Transfer bramkarza jest w trakcie, to taka trochę bardziej skomplikowana sprawa. Wczorajsze roszady w zarządzie powinny przyspieszyć pewne działania.

 • Żadnych wzmocnień nie będzie.
  Nie ma pieniędzy.
  Kadra minimalna!
  Liga nie rozpoczęta, a już nie ma kim grać. Kontuzji!!!!
  Szkoda, ale IV LiGA za wysoka poprzeczka dla nowej NARWI.
  Teraz na siłę utrzymać się. Nabrać długi.
  I co za rok?
  Znowu likwidacja zespołu?!
  I zaczynać z B klasy?!

  • nie pisz ze jestes kibicem, zjebie
   i tak wszyscy wiemy kim jestes Andrij pajacu

Możliwość komentowania została wyłączona.