SeniorzySparingi

Ostatni sparing z wysoką porażką

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek podopieczni trenera Andrzeja Sieradzkiego przegrali 0:4 na wyjeździe z podlaskim czwartoligowcem Warmią Grajewo.

Gospodarze prowadzili grę przez większość spotkania i wynik odzwierciedla boiskowe poczynania obu zespołów. W meczu testowanych było dwóch zawodników, z których jeden podpisał w sobotę umowę z Narwią. Drugi najprawdopodobniej zostanie naszym piłkarzem w tym tygodniu. Procedury wydłużają się z powodu wojny na Ukrainie, gdyż jest on piłkarzem z tamtejszej ligi.

Z powodu problemów zdrowotnych klub zrezygnował z pozyskania Marka Piątka (dotąd MKS Przasnysz), który przygotowywał się do rundy wiosennej z naszym zespołem.

05.03.2022, Grajewo
Warmia Grajewo – Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)

Narew: A. Drężek – Ziemak, Niedźwiecki, Cykała, K. Drężek, Dąbrowski, Kraska, Strzeżysz, Małkiewicz, Jastrzębski, Olesiński. Oraz: Pędzich – Białobrzeski, Karwowski, Kubeł, Staszczuk, Drężewski, Dzbeński, zaw. testowany.

4 komentarze do “Ostatni sparing z wysoką porażką

  • Nie ma co się oszukiwać ale w klubie chyba dobrze się nie dzieje. Jeszcze brak w zarządzie Pana Wojtka dla mnie to strzał w kolano. Okres przygotowawczy trwa już dwa miesiące dlaczego nie ściągnęliśmy bramkarza tylko myślimy o tym gdy Kacper doznał kontuzji (tak wiem że trenował przez dłuższy czas młodzieżowiec z Ostrołęki fajnie zapowiadający się bramkarz dużo lepszy od Kacpra ale mimo to nadal to nie był typ bramkarza który dał by spokój) więc czemu nie ściągnęliśmy bramkarza? Adrian Drężek szczyt jego możliwości przez dotychczasową przygodę z piłką była gra w a-klasie z wyjątkiem bycia rezerwowym w drużynach lig okręgowych lub tak jak teraz i ma nagle być naszym pierwszym bramkarzem? Nawet nie był na ławce w żadnym meczu. Może spróbować namówić Radczenke? Ale to by parę osób ze sztabu chyba musiało by polecieć by wrócił. Bez tej pozycji chyba chcemy spaść z ligi. Do obrony przydałby się jeszcze jeden transfer kontuzjowani Ochrimenko i Maciuszko.

    • Transfer 'pana Wojtka’ poza klub to najlepsza decyzja jaką można było podjąć. Szkoda ze tak późno

  • Konsekwencji, cierpliwości, odwagi. Szkolić, szkolić,szkolić. Powodzenia, inni też nie mają lekko.

Możliwość komentowania została wyłączona.