HistoriaWiadomośći Okołonarwiańskie

Kiedy najwięcej gości?

Bug Wyszków

Od niedawna we wszystkich ligach „panuje” zakaz wpuszczania kibiców gości. W przypadku meczów w Ostrołęce to i tak niepotrzebne słowa, bo do nas jakoś nikt nie przyjeżdża. Jeśli są kibice gości, to – oprócz Piaseczna, Hutnika, Radomiaka czy Pogoni Siedlce – przyjeżdżają pojedyncze jednostki. Dawno nie było u nas konkretnej grupy kibiców gości.

Wygląda na to, że największą ilość kibiców gości stadion przy Witosa widział 26 maja 1993 roku, kiedy Narew podejmowała Bug Wyszków. Kibice Bugu stawili się w Ostrołęce w liczbie 60 osób, a ich obecność odnotowała prasa głównie dlatego, że po bramce na 2-0 dla Bugu zaczęli się ganiać z ostrołęckimi krzesełkowiczami. Potem Bug strzelił jeszcze jedną bramkę. Dodajmy, że graliśmy wtedy na trzecim poziomie ligowym, czyli jakby dzisiaj w „II lidze”, a Bug był spadkowiczem z wyższego poziomu.

Potem licznie pojawiali się kibice Nadnarwianki Pułtusk oraz zespołów wymienionych wyżej. Chyba jednak żadna z tych ekip nie przyjechała w liczbie większej niż 60 kibiców. Macie inne wiadomości? To komentujcie…

Jeden komentarz do “Kiedy najwięcej gości?

Możliwość komentowania została wyłączona.