W sobotę wracamy na Witosa. Przeciwnikiem – Drukarz

W sobotę na stadionie przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce rozegrany zostanie mecz 19. kolejki Forbet IV Ligi Mazowieckiej. Ósma w tabeli Narew podejmie siedemnastego Drukarza Warszawa. Niebiesko-czerwoni mają za sobą falstart w Warszawie, gdzie Hutnik wypunktował nas, wygrywając 3:0. Tymczasem Drukarz zaliczył tęgie lanie od KS CK Troszyn, zbierając po karku 0:8, a wynik mógł być jeszcze wyższy (słupek i obroniony rzut karny).

Narew dotąd wygrała 8 spotkań, 3 zremisowała, 7 razy zaliczyła porażkę. W przypadku Drukarza, sytuacja jest dużo gorsza – to zaledwie dwa zwycięstwa, trzy remisy i 13 porażek. Przy czym, trzeba zaznaczyć, że jedno z tych samotnych zwycięstw zespołu ze stolicy, to… pokonanie Narwi w dziwnym meczu, kiedy wydawało się, że to my rozdajemy karty. Po tym jesiennym starciu trener Sieradzki postanowił przejść z gry trójką obrońców, na czwórkę.

Pomimo długiej historii obu klubów, zagraliśmy dotąd ze sobą zaledwie trzykrotnie. W sezonie 1967/68 przegraliśmy na Drukarzu 1:3, by w Ostrołęce wiosną zremisować 0:0. Trenerem naszego zespołu był wówczas Bronisław Buszta. Do kolejnego starcia doszło dopiero w sierpniu 2021 roku, gdy prowadząca po golu Kamila Jastrzębskiego Narew ostatecznie przegrała aż 1:4. Biorąc jednak pod uwagę pozycje w tabeli, mamy nadzieję, że w sobotę nie będzie powtórki z historii i zobaczymy na Witosa bramki!

 

Informacje podstawowe:

 • Dzień: sobota 19.03.2022
 • Godzina: 15:00
 • Miejsce: Stadion Miejski w Ostrołęce, ul. Wincentego Witosa 1
 • Sędzia: Daniel Miller (Siedlce)

Bilety

 • normalny – 10 zł
 • za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu

 

Jubileusze mniejsze i duże:

 

Materiał promujący:

 

Transmisja internetowa:

Transmisję meczową będzie można obejrzeć na YouTube, pod tym linkiem. Transmisję przeprowadzi po raz kolejny Regionalne Centrum Streamingowe. Jeśli lubicie ich pracę, podoba się ona wam i nie chcecie przegapić kolejnych relacji z meczów Narwi, zachęcamy oczywiście do polubienie ich kanału na YouTube. Przypominamy też o koncie Narwi na Youtube, gdzie wrzucamy kulisy po każdym spotkaniu, a publikować będziemy także inne materiały.

6 komentarzy do “W sobotę wracamy na Witosa. Przeciwnikiem – Drukarz

 • 18/03/2022 o 10:51
  Permalink

  A kiedy dołączy do drużyny Szapował, czy są bliższe wieści?

 • 18/03/2022 o 23:25
  Permalink

  Dobre pytanie bo chyba zaginął w akcji i nie będzie na Witosa jego akcji ?.także wzmocnień ?hmmm brak. Tylko obecnie ukraińskimi zawodnikami to już każdy się zasila tzn ?zasila? ale jedni się zasilają a Narew się tez ?zasila?

  • 19/03/2022 o 11:39
   Permalink

   https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna/narew-1962-ostroleka,434760.html

   Tu masz zawodników zgłoszonych do ligi. Jak sprawdzisz dokładnie, Siergiej Szapował jest na liście. Jest naszym zawodnikiem. Niestety na razie nie ma go w Polsce, gdyż sprawy związane z jego najbliższą rodziną (matką) są ważniejsze. I powinniśmy to zrozumieć, kiedy za granicą jest wojna, zresztą tuż obok miasta, w którym ona mieszka, jest linia frontu.

  • 19/03/2022 o 15:42
   Permalink

   To ze jest zgłoszony nie znaczy ze będzie grać także raczej go nie będzie bo kiedy wejdzie do drużyny ? Narwi są potrzebne a raczej były potrzebne wzmocnienia od pierwszego meczu. Oby nie wylądował w Troszynie? bo każdy inny klub gdzie będzie grał aniżeli w Troszynie nie będzie aż tak duża porażka, tylko po co robić tu nadzieje ???

   • 19/03/2022 o 17:15
    Permalink

    W żadnym Troszynie nie będzie grał. Sprawa jest prosta – gra u nas, albo nie gra wcale w piłkę.
    Natomiast dziś zagrał Iwan Budniak i strzelił bramkę. Grali też pozyskani w tym okienku Rosiak i Cykała.

 • 19/03/2022 o 17:31
  Permalink

  I oby tak było. Życzę tego wszystkim w Narwi

Możliwość komentowania została wyłączona.