LigaSeniorzy

UWAGA! MZPN odwołał wszystkie mecze w najbliższy weekend

Uwaga, ta wiadomość to nie primaaprilisowy żart: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze od IV ligi do najmłodszych grup młodzieżowych. Powodem są obfite opady śniegu zapowiadane na ten weekend, które w części województwa już się rozpoczęły. Mecze IV ligi zostały obligatoryjnie przełożone na 27 kwietnia (środa), natomiast niższe ligi prawdopodobnie będą mogły ustalić dowolny termin meczów, ale nie jest to oficjalna wiadomość.

Decyzję podjęła Komisja Rozgrywek MZPN.

Chcieliśmy załączyć oficjalny komunikat MZPN, ale w międzyczasie… padła strona związku, prawdopodobnie z powodu dużej liczby wejść. Jak tylko strona zacznie działać, przekopiujemy komunikat.

Aktualizacja – oto komunikat:

 

Komisja Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z opadami śniegu na podstawie par. 14 ust. 17 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przekłada z urzędu wszystkie mecze od IV ligi do rozgrywek Żaków F2 zaplanowane na termin od 1 do 4 kwietnia 2022 roku.

Jednocześnie informujemy, że mecze IV ligi z kolejki XXI przełożone zostają na dzień 27 kwietnia 2022 roku (środa). Termin przełożonych kolejek pozostałych klas rozgrywkowych podamy w osobnym komunikacie.

Ps. To nie jest Prima Aprilis.

 

7 komentarzy do “UWAGA! MZPN odwołał wszystkie mecze w najbliższy weekend

    • A to inna sprawa… Ale fakt jest taki, że kolejka została odwołana. Komisja Rozgrywek tak zadecydowała i już. 🙁

  • MZPN to pajace … nie pierwsza i nie ostatnia debilna decyzja … meteorolodzy mają 50% szans sukcesu, będzie padać albo nie … ile już było sms-ów informujących o wichurach, burzach, nawałnicach, które kompletnie nie sprawdziły się … Tam gdzie będzie padać i boisko nie będzie nadawało się to można odwołać (decyzja sędziów), a gdzie nie ma potrzeby to po chu.. przekładać! ŻENADA!

  • Kiedyś grało się mecze ligowe w śniegu i nikt nie narzekał ale boiska były tragiczne więc da się to decyzje zrozumieć bo potem boiska będą jak w Gliwicach albo Radomiu A to jednak wydatek kilku tysięcy

Możliwość komentowania została wyłączona.